banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Yılmaz: “3600 Ek Göstergeye Tüm Şeflerin Dahil Edilmesi Talebi İletilmiştir”

Kamu Şefleri Platformu Yürütme Kurulu Üyesi ve Karaman İl Temsilcisi Duran Yılmaz basın açıklamasında bulundu.

YEREL 26.05.2022, 20:51
593
Yılmaz: “3600 Ek Göstergeye Tüm Şeflerin Dahil Edilmesi Talebi İletilmiştir”
banner762

Kamu Şefleri Platformu Yürütme Kurulu Üyesi ve Karaman İl Temsilcisi Duran Yılmaz kamudaki şeflere 3600 ek göstergenin verilmesi gerektiğini söyledi.

Bazı meslek gruplarına 3600 ek gösterge verileceğinin açıklanmasının ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile sendika temsilcileri bu konu üzerinde çalışmaya başladı. Kamu Şefleri Platformu Karaman İl Temsilcisi Duran Yılmaz 3600 ek göstergeye yönetici olan tüm kamudaki şeflerinde dahil edilmesi için iller ve ilçelerde görev yapmakta olan kamu şeflerinin katılımıyla sosyal medya üzerinden kamu şefleri platformu adı altında bir platform oluşturduklarını söyledi.

Yılmaz , “Bu gruplar aracılığı ile taleplerimizi yetkililere ulaştırmaya çalışmaktayız. Ayrıca her ilde bir temsilci belirleyerek illerin de kendi arasında grup kurmasını sağlayarak ülke genelinde birlikteliği sağladık.

Kurulmuş olan bu platformda üst kurul oluşturulmuş, oluşturulan bu kurul üyelerimiz taleplerimizi iletmek üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal ile yüz yüze görüşme yaparak 3600 Ek göstergeye tüm şeflerin de dahil edilmesi talebi iletilmiştir. Bakanımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı da teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 10 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@