banner738
banner708

Yusuf Şahinbaş Görevine Başladı

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne İl Müdürü olarak görevlendirilen Yusuf Şahinbaş görevine başladı.

Yusuf Şahinbaş Görevine Başladı
banner712

Karaman İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya ve yeni İl Müdürü Yusuf Şahinbaş arasında yapılan görev devir tesliminde; İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya İl Müdürü Şahinbaş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi. İl Müdürü Yusuf Şahinbaş ise İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya’ya bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Karaman tarımını ve çiftçisini daha ileri noktalara taşımak için hep birlikte özveri ile çalışacaklarını ifade etti.

YUSUF ŞAHİNBAŞ KİMDİR?

1968 Çorum-İskilip doğumlu olan İl Müdürü Şahinbaş; 1986 yılında Tarım ve Orman Bakanlığı Amasya-Taşova İlçe Tarım Müdürlüğü’nde göreve başladı. Daha sonra Çorum Tarım İl Müdürlüğü ve Konya Tarım İl Müdürlüğünde görev yapan Şahinbaş, 1997-2014 tarihleri arasında Çorum Tarım İl Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak, 2014-2020 yılları arasında ise İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 17:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner741

banner590

banner745