Genel Kurula Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Genel Kurul Delegeleri Ahmet Bozoğlu, Mehmet Ali Tankişi, Mehmet Erman Koyuncu, Özgür Can Ünüvar, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emre Öztoprak ve Genel Sekreter Ayşegül Koçak katıldı.
TOBB Genel Kurulu kapsamında odaların ve borsaların açtıkları stantlarda 81 ilin ürünleri sergilendi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin gerçekleştirmiş olduğu 80. Genel Kurul kapsamında Karaman Ticaret Borsası ile birlikte açılan standımızda Coğrafi işaretini aldığımız Karaman Ekşi Kara Üzümünün de tanıtımı ve ikramı yapıldı. Standı ziyaret edenlere Karaman Elması ikram edildi. İlginin büyük olduğu standımızda Karaman Belediyesi kuruluşu olan Ongun A.Ş. tarafından kentte yetişen elmalardan üretimi yapılan “Pestelma” en çok dikkat çeken ürünlerden biri oldu. 
Türk bulgurunun geleneksel ve yenilikçi lezzetlerini tanıtan Duru Bulgur katılımcılardan tam not aldı. Katılımcıların büyük ilgisiyle karşılaştığımız standımızda ziyaretçilere bulgur pilavı ve kısır   ikram edildi.  
Emekleri ve katkılarından dolayı Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve Duru Bulgur Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Genel Kurulu’nda sergilediği başarıyı sürdürerek, bölgesel ürünlerin ulusal ve uluslararası alanda daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmalarına devam edecek.