7fec7129-b489-49f8-8f1e-49e3ab71c5fd
Gazetemize açıklamada bulunan Yurtsever şu ifadeleri kullandı:
"Müşterilerimize, yenilikçi çözümler üretebilmek ve ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılayabilmek için tecrübeli ve alanında uzman personelimizi, dinamik altyapıyla destekledik. Çağdaş bir bakış açısıyla portföyümüze ürün ve hizmet çeşitliliğini, rekabetçi fiyatlar ile sunmayı görev edindik. Niyetimiz, işletmelerin risklerine uygun poliçeler vasıtasıyla azaltmaya yönelik çalışmalar yapmak, işletmelere ve belirli meslek mensuplarına klasik teminatlar ile birlikte özel ürünler sunmak, projelere yönelik çözümler geliştirmek olarak belirledik.
İnsanlar kazançlarını yatırıma dönüştürüyorlar. Araç ve ev alarak kazanımlar elde ediyorlar. Elde edilen mal varlıklarının, değerlerin korunmasının tek yolu sigortadır. Sigorta olmazsa gelişebilecek riskleri ortadan kaldırma söz konusu dahi olamaz. Maalesef ki toplumumuz, yatırımları korumanın tek yolunun sigortadan geçtiğinin bilincine sahip değil. Bir diğer yanlış algı ise çeşitli kurumlardan ya da mobil yöntemlerle sigorta poliçesi üretilebileceği konusunda. Onlar çokta sağlıklı ve ekonomik durumlar değil. Şunu belirtmek isterim ki, sigorta sadece acenteden alınır.
Kasko primini düşüreceğim derken riski yükseltmeyinHerhangi bir kaza anında araca yönelik maliyet kayıplarıyla karşı karşıya kalmamak, aracını güvence altına almak isteyenler için kasko önem taşıyor. Artan kasko fiyatları sonucunda bazı sürücüler araçlarını kaskosuz kullanmayı tercih ederken bazı sürücüler de poliçe kapsamlarını değiştirerek prim tutarını düşürmeye çalışıyor. Ancak aracınızda meydana gelen hasar sonrası mağduriyet yaşamak istemiyorsanız kasko yaptırırken fiyattan çok teminatlara dikkat edilmesi gerekiyor.

Dikkat edilmesi gereken hususlardan olan Trafik sigortası, olası kaza durumlarında karşı tarafın hasarını belirli yıllık limitler dahilinde karşılayan zorunlu bir sigorta ürünü. Ocak 2023 itibarıyla zorunlu trafik sigortasıyla karşı tarafın hasarını karşılamak için belirlenen azami tutar 120 bin TL seviyesinde bulunuyor.

Yolculuk sırasında değeri yüksek bir araçla kazaya karışıldığı durumlarda ortaya çıkan masrafın belli bir kısmı trafik sigortası tarafından karşılansa da kalan yüksek tutarının kişiler tarafından karşılaması gerekiyor.

Böyle bir durumda devreye giren İMM sayesinde yüksek hasar tutarı sigorta şirketi tarafından karşılanarak sigorta sahibinin maddi kayıpları minimuma indiriliyor.

Bunun yanında, İMM, kaskonun sağladığı güvenceyi de genişletiyor.Teminatlar araç fiyatları artmasından dolayı düşük kaldığından Müşterilerimize imm sigortasını öneriyoruz."

Trafik ve kasko fiyat teklifinde bulunabilinmesi için ruhsat resminin whatsapp üzerinden 05382023870 nolu iletişim numaramıza gönderilmesi yeterlidir.