Karaman'da Genç, dinamik ve yenilikçi tasarımları ile tanınan kuyumcu Amine Aktaş kendi mağazasını açıyor.

Zen, pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin, pırlantanın, ilk adresi.

Türkiye'de pırlantanın lideri olmakla birlikte Avrupa'nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Pırlanta, bu güçle pırlantalı mücevherde Türkiye'deki en geniş model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tektaş, beştaş, baget, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden, bir kadına gündüzden geceye yaşamının her anında eşlik edecek sayısız tasarımlar yer alıyor. Zen Pırlanta, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor. Bu ürünlerin tamamı Karaman mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Dünyanın en büyük elmas firması De Beers grubunun pırlanta markası Forevermark, tüm dünyada belirlemiş olduğu yüksek standartlara uygun belirli mücevher firmalarıyla lisans ortaklığına giriyor. Türkiye'de tek Forevermark Yetkili Mücevhercisi Zen Pırlanta Karaman mağazasında satışa sunulmaktadır. Zen Pırlanta, pırlantalı mücevher alanında ihracat liderliğini elinde bulunduruyor. Birbirinden Şık Pırlanta Modellerinin yanısıra özel tasarım 14-18-22 ayar altın takı ürünleri kuyumculuk ve sarrafiye ürünleri de mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Amine's kuyumculuk olarak açılış Günü'ne Özel İndirim fırsatı için 3 Şubat Cuma gününden sonra sizleri İsmetpaşa Caddesindeki mağazasına bekleniyorsunuz.