Zen Diamond’un Karaman Şubesi Açıldı Foto Galeri: Zen Diamond’un Karaman Şubesi Açıldı

Karaman'da Genç, dinamik ve yenilikçi tasarımları ile tanınan kuyumcu Amine Aktaş kendi mağazasını açtı.

İsmet Paşa Caddesi üzerindeki mağazanın açılışına AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, MHP Merkez İlçe Başkanı Muhammet Mustafa Gözel, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Gücüyener, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Coştu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kemal Toprak, İl Genel Meclisi Üyesi Adem Kapar, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahaddin Pekoğlu, Zen Diamond yetkilileri ve vatandaşalar katıldı.

Edilen duaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi. Kurdele kesiminin ardından katılımcılar yeni mağazayı gezerek işletme sahibi Amine Aktaş’tan bilgiler aldılar.

“BİRLİKTE AVRUPA'NIN EN BÜYÜK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP”

Türkiye'de pırlantanın lideri olmakla birlikte Avrupa'nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Pırlanta, bu güçle pırlantalı mücevherde Türkiye'deki en geniş model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tektaş, beştaş, baget, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden, bir kadına gündüzden geceye yaşamının her anında eşlik edecek sayısız tasarımlar yer alıyor. Zen Pırlanta, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor. Bu ürünlerin tamamı Karaman mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Dünyanın en büyük elmas firması De Beers grubunun pırlanta markası Forevermark, tüm dünyada belirlemiş olduğu yüksek standartlara uygun belirli mücevher firmalarıyla lisans ortaklığına giriyor. Türkiye'de tek Forevermark Yetkili Mücevhercisi Zen Pırlanta Karaman mağazasında satışa sunulmaktadır. Zen Pırlanta, pırlantalı mücevher alanında ihracat liderliğini elinde bulunduruyor. Birbirinden Şık Pırlanta Modellerinin yanısıra özel tasarım 14-18-22 ayar altın takı ürünleri kuyumculuk ve sarrafiye ürünleri de mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Amine's kuyumculuk olarak açılan Zen Diamond, özel indirim fiyatları da sunuyor.