Karaduman, Kongre Sürecini Değerlendirdi

Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman kongre süreci ve delege seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu.AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman bu süreci Ak Parti’ye yakışır şekilde geçireceklerini ifade...

banner491
Karaduman, Kongre Sürecini Değerlendirdi
banner567
Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman kongre süreci ve delege seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu.

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman bu süreci Ak Parti’ye yakışır şekilde geçireceklerini ifade etti. Karaduman yaptığı açıklamada; “15 Eylül itibariyle Ak Parti bünyesinde tüm Türkiye’de kongre sürecimiz başlamış oldu. Yaklaşık 10 gün önce merkez ilçe başkanlığı olarak delege seçimlerimizi gerçekleştirdik. Tabi delege seçimlerimizi gerçekleştirirken genel merkezimizin bize tebliğ ettiği kriterler doğrultusunda Merkez İlçe Başkanlığı’mızda kurduğumuz 6 kişilik komisyondaki arkadaşlarımızla birlikte bu çalışmaları gerçekleştirip, partimiz bünyesindeki önümüzdeki süreçte ilçe kongresinde oy kullanacak delege seçimlerini yapmış olduk. Şimdi önümüzde ilçe başkanı ve ilçe yönetiminin seçileceği kongremiz var. Yine genel merkezimizin talimatları doğrultusunda bu çalışmalarımızı 6 kişilik komisyonumuz sürdürüyorlar. Önümüzdeki süreçte merkez ilçe olarak Zonguldak’ta yapacağımız kongre ile ilgili tarih netleşmiş olacak. Muhtemelen Aralık ayı içerisinde merkez ilçe kongremizi yapmış olacağız. Tabi bunu gerçekleştirirken öncelikle bizim hem beldelerimizin hem ilçelerimiz yapılacak kongre takvimi beldelerimizden başlamak üzere belli oldu. Sırasıyla öncelikle Alaplı’dan başlayacak, en son da merkez ilçe kongresi ile ilçe kongremizi tamamlamış olacağız. Bu kongrelerle birlikte 2015 seçimlerine iyi bir kadroyla katılmış olacağız. Ak partiye yakışır şekilde merkez ilçe kongremizi de tamamlayarak bundan sonraki süreçte 2015’te yapılacak genel seçimlerin hazırlık çalışmaları başlamış olacak” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535