Zorlu, milletvekili seçildiği takdirde Karaman’da bir iletişim ofisi kuracağını ve buradan Karamanlı vatandaşlar ile iletişim halinde olacağını ifade etti.

Zorlu, bu iletişim ofisi sayesinde sorunu çözüme kavuşmayan bir vatandaş kalmayacağını belirterek, bunun yanında kullanmış olduğu iletişim numarasını da vererek, 7 gün 24 saat vatandaşların hizmetinde olacağını söyledi.

Daha önceki vekiller gibi hiçbir zaman Karaman ile irtibatını kesmeyeceğinin altını çizen Zorlu:

“14 Mayıs 2023 yılı öncelikle Allah’ın takdiri, sizlerin de teveccühü ile milletvekili seçildiğim takdirde muhakkak devletimiz bizlere mazbatamızı verecek. Ama bundan daha önemlisi gerçek anlamıyla layıkıyla milletin vekili olup olamadığımıza siz ileriki tarihlerde kendi iradenizle karar vereceksiniz. Milletin vekili olmak gönüllerde taht kurmak belki 6 ay, belki 2 yılımızı alacak bir süreç. Bende bu süreçte vatandaşımdan hiç kopmamak adına öncelikle Karaman’da İsmet Paşa Caddesi üzerinde bir çalışma ofisimiz olacak.

Bu çalışma ofisi ne işe yarayacak? İş adamından öğrencimize, çiftçimizden memurumuza kadar parti tabelası olmadan herkesin rahatlıkla girip çıkabileceği bir ofisimiz olacak. Burada bir danışmanımız olacak ve vatandaşlarımız ile sürekli iletişim halinde olacak.

Örneğin bir Ankara seyahati yâda Ankara’da devam eden düzenli bir sağlık tedavisi ile ilgili sorunları olan vatandaşlarımızın doktor randevusundan konaklayacakları yerlerine kadar sıkıntılarını çözebileceğimiz bir iletişim ofisimiz olacak. Burası daima da açık bulunacak.

Bunun haricinde hiçbir zaman daha öncede kötü örnekleri olduğu gibi milletvekili seçilip memleket ile irtibatını, bağlantısını koparan bir milletvekili profili olmayacağız.

20 yıldır aynı evde oturuyorum, 20 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. Bundan sonra da evim Karaman’da olmaya devam edecek. Çocuklarım ilk, orta ve lise eğitimlerini burada aldılar. Eşimin iş yeri Karaman’da. Biz de bundan sonra asli vatanımız olan kürkçü dükkânımız olan Karaman’da yaşamaya devam edeceğiz. Her zaman halkımızla iç içe olacağız. Karaman’ın sorunlarından uzak durmayacağız. Ben şahsi kullanmış olduğum cep telefonu numaram (0 553 619 03 47) buraya bırakıyorum. Dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz” diye konuştu.