banner417

Aksaray'da silahlı kavgada gözaltına alınan 14 kişi tutuklandı

banner444

Aksaray'da silahlı kavgada gözaltına alınan 14 kişi tutuklandı

16 Mart 2016 Çarşamba 21:02
22 Okunma
Aksaray'da silahlı kavgada gözaltına alınan 14 kişi tutuklandı
banner416

AKSARAY (AA) - Eskil ilçesinde iki kişinin öldüğü, 5 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 14 kişi tutuklandı.

Eskil ilçesinde, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Koyuncu ile yeğeni Halil İbrahim Koyuncu'nun silahla öldürülmesi ve 5 kişinin de yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan H.İ.K, R.E, A.E, S.E, B.M, H.S, M.E, K.E, İ.E, B.E, S.E, M.E, M.E. ve M.E'nin emniyet müdürlüğündeki işlemleri tamamlandı.

Eskil Adliyesine sevk edilen 14 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi, şüphelilerden M.E'nin ise tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Kavganın, iki aile bireyleri arasında yol verme yüzünden çıktığı öğrenildi.

Eskil ilçesinde 7 Mart akşamı, Ramazan E. ve Süleyman E. ile Eskil Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Koyuncu, Rifat, Mustafa, Mehmet, Halil İbrahim, Mehmet Ali ve Sadrettin Koyuncu arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüşmüş, Eskil Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Koyuncu ve yeğeni Halil İbrahim Koyuncu kaldırıldığı hastanede hayatlarını kaybetmişlerdi. Olayda 5 kişi de yaralanmıştı.

Kaçan zanlılar, Ramazan E. ve Süleyman E. ise bir süre sonra emniyet güçlerince yakalanmıştı.

Anahtar Kelimeler:
Silahlı Kavga
Yorumlar

banner447

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner445

banner296

banner426