Antalya Valiliği'nden açıklama

ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker'in Suriyeliler'le ilgili açıklamalarının, "amacı aşan nitelikte" haberleştirildiği bildirildi.Antalya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Vali Türker'in gazetecilerle yaptığı sohbet...

Antalya Valiliği'nden açıklama

banner390

ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker'in Suriyeliler'le ilgili açıklamalarının, "amacı aşan nitelikte" haberleştirildiği bildirildi.

Antalya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Vali Türker'in gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısı sırasında, bir gazetecinin Antalya'daki Suriyeliler'le ilgili sorduğu soruya karşılık verdiği cevabın "amacı aşan nitelikte" kamoyuna aktarıldığı bildirildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Antalyalı gazetecilerle yapılan sohbet toplantısı sırasında bir gazetecinin ilimizdeki Suriyeliler'le ilgili sorduğu bir soruya karşılık Sayın Valimiz Muammer Türker tarafından yapılan açıklamaların 'Suriyeliler'e kenti terk et tebligatı' başlığı altında, amacını aşan bir nitelikle haberleştirildiği müşahede edilmiştir. Ancak sohbet sırasında da vurgulandığı üzere, ilimizde bulunan Suriyeliler'le ilgili devletimizin genel politikasına aykırı bir durum söz konusu değildir."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.