banner417
banner425
18 Şubat 2016 Perşembe 12:10
12 Okunma
Beyşehir'de mahalle muhtarlığı yemekte buluşturdu
banner416

KONYA (AA) - Avşar Mahallesi Muhtarlığı tarafından verilen yemek, ilçenin yerel yöneticileri, kurum amirleri ve mahalle muhtarlarını buluşturdu.
TOKİ konutlarının bulunduğu Avşar Mahallesi’nde bir restoranda verilen yemeğe Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Buğra Türker, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi 4. Bölge Şefi Memiş Kunt, KOSKİ Bölge Müdürü Ali Özdemir, Memur-Sen Beyşehir İlçe Başkanı Halil Yavşil, Birlik Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Koçer, yargı mensupları, daire amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Sümbül, programda yaptığı konuşmada, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Bu tür buluşmaların ilçedeki birlik ve beraberliğin en güzel göstergesi olduğunu belirten Sümbül, mahalle muhtarları olarak ilçenin yerel idarecileri ve kamu personeli ile sürekli istişare ve diyalog halinde olmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426