banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 16:51
30 Okunma
Bolu’da Askerlerden Yaşlılara Anlamlı Ziyaret
banner416
Bolu 2. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer ve tugayda görevli askerler İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

PKK terör örgütü ile yıllarca mücadele eden ve çok sayıda şehit veren Bolu 2. Komando Tugayı’nın Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer ve tugayda görevli askerler Sümer Mahallesi’nde bulunan İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek hem uzun uzun sohbet ettiler hem de hediye verdi. Komutanlar yaşlı insanların masasına oturarak ikram edilen yemeklerden yediler. Ziyarette bazlı yaşlılar duygu dolu anlar yaşadı.

Bolu 2. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer, “Gençlerimizin ayna karşısında görmediklerini yaşlılarımız tuğla parçasında görür. O yüzden genç arkadaşlarımıza tavsiyem yaşlı insanlarla irtibatlarını kesmesinler. Yaşlı insanlarla konuşarak ve ders alarak önümüzdeki yıllar için sağlıklı kararlar verirsiniz. Bu konuda ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’de bir milletin yaşlılara olan vefası o milletin bekasının göstergesi olduğunu söylemiştir. Bu hisleri göstermeyen insanların da geleceğe güvenle bakmaları mümkün değildir” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426