Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'dan TSK personeline taziye mesajı

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, Ankara'daki terör saldırısının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri personeline taziye mesajı gönderdi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'dan TSK personeline taziye mesajı

banner390

ANKARA (AA) - Askeri kaynaklardan alınan bilgiye göre, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Ankara'daki terör saldırısının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personeline taziye mesajı gönderdi.

Akar, mesajında, yaşanan elim olayın bayraklaşan kutsal vatan topraklarının bütünlüğü, milletin egemenliği, bağımsızlığı, birlik ve beraberliği için canını seve seve feda etmekten çekinmeyen TSK'nin her bir personelini, ailelerini ve Türk milletini derinden yaraladığına dikkati çekti.

Mesajında, "Teröre karşı verdiğimiz ve halen büyük bir özveri ve kararlılıkla sürdürdüğümüz mücadelede maruz kaldığımız bu tür olaylar, ne ülkemizi korumak, huzur ve güvenliğini sağlamak konusundaki kararlılığımızı sarsacak ne de bugüne kadar namus ve şeref bildiğimiz kutsal vazifemizi yapmaktan alıkoyacaktır" ifadesine yer veren Akar, saldırıda hayatını kaybeden silah ve çalışma arkadaşlarıyla vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifa dileğinde bulundu.

Muhabir: Ali Kemal Akan


Etiketler; #türkiye

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.