banner417
banner425
30 Kasım 2014 Pazar 09:49
23 Okunma
Gözüyaşlı Anne 15 Gündür Oğlunu Arıyor
banner416
Eskişehir’de, 15 gün önce kaybolan Mahmut Can Uygur’dan haber alamayan gözü yaşlı anne Filiz Günay, oğlunu gören ve duyanların polise bildirmesini istedi.

Açık Lise son sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Mahmut Can Uygur’dan 16 Kasım 2014 tarihinden bu yana haber alınamıyor. Gencin, kaybolmadan 3 gün önce bonzai krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. En son arkadaşlarıyla bir otomobille gezdikten sonra kendisinden haber alınamayan gencin annesi, 15 gündür evladını gözyaşları içinde aramaya devam ediyor. Ayrıca, kaybolan genç için Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri de geniş çaplı arama çalışması başlattı. En son arkadaşlarının otomobilinden indikten sonra kendisinden haber alınamayan Uygur’un Eskişehir merkezinde de birkaç defa görüldüğü ileri sürülmüş, ancak aradan geçen 15 güne rağmen bulunamamıştı. 15 gündür oğlunu aralıksız arayan anne Filiz Günay, ‘Oğlumu gören duyan varsa bize ya da polise bilgi versin’ dedi.

“BENİM OĞLUM İSTEYEREK VE BİLEREK GİTMEDİ”

Oğlundan 15 gündür haber alamadığını belirten anne Günay, yalan ihbarların geldiğini ancak aradan geçen 15 gün içinde oğlunu bulamadığını söyledi.

Oğlunu görenlerin ve duyanların kendilerine ya da polise haber vermesini isteyen Günay, “Kim nerede görürse görsün, ne olur bize haber verin. Oğlum 19 yaşında daha gencecik bir çocuk. Beni asla bırakıp gitmeyecek bir çocuktu. Nerede olduğunu bilmiyoruz. Her geçen gün bulunacağına yönelik ümidim bitiyor. Gelen yalan ihbarlar değerlendiriliyor ancak bakıldığında oğlum çıkmıyor. Üzerinde taba renkli pantolon ve açık mavi uzun kollu gömleği vardı. Okula gidiyorum diye çıktı. Hava güzel olduğu için mont bile giymemişti. Okuldan çıktıktan sonra gelecekti ama gelmedi. İz oldu, sır oldu gitti çocuk. Mamut’un sağ elinde dövme vardı. Mahmut’un kendisinin gittiğini düşünmüyorum. Mahmut asla beni bırakıp gitmezdi. Bana düşkün bir çocuktu. Gidecek olan çocuk evden kimliğini alırdı. Üzerine montunu giyerdi. Okulda sınavına girmezdi. Bu gitme planlı bir şey değil. İsteyerek ve bilerek gitmedi benim yavrum” diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426