Işid Destekçilerinden Gıyabi Cenaze Namazı

İzmir’de, IŞİD’i destekleyen İslami kurum ve kuruluşlar, Kobani ’Ayn el Arap’ olaylarında ölen IŞİD mensupları için gıyabi cenaze namazı kıldı. Konak meydanında kılınan namaz sonrası IŞİD lehine sık sık “IŞİD’e karşı...

Işid Destekçilerinden Gıyabi Cenaze Namazı

banner390
İzmir’de, IŞİD’i destekleyen İslami kurum ve kuruluşlar, Kobani ’Ayn el Arap’ olaylarında ölen IŞİD mensupları için gıyabi cenaze namazı kıldı. Konak meydanında kılınan namaz sonrası IŞİD lehine sık sık “IŞİD’e karşı omuz omuza, Şehitlerin yolunu süpüreceğiz, Kahrolsun PKK” sloganları atıldı.

Terör örgütü PKK’nın, IŞİD üyelerini hunharca katlettiğini belirten ve grup adına açıklama yapan Hacı Şani, “Saldırılar dindar insanlara yapılmış saldırılardır. PKK çeteleri iş yerlerine, araçlara, evlere saldırıyor. Hatta sakallı kardeşlerimizi katlediyor. PKK ve HDP çetelerinin yaptığı zulme karşı, kanaat önderleri, STK’lar, siyasi partiler seslerini yükseltmelidir. Bu olaylarda şehit olan kardeşlerimizin şehadetlerini tebrik eder, ailelerine ve dava arkadaşlarına başsağlığı dileriz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.