KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADI

Karaman Gençlik Merkezi liderleri, 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü münasebetiyle okullara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADI

banner390
KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADI
İlgili Galeriye Git
 Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi liderleri,Birleşmiş Milletlerin Eğitim Bilim ve Kültür Örgütü olan (UNESCO) tarafından 1994 yılında kabul edilen ve o günden buyana, "Dünya Öğretmenler Günü" olarak, kutlanması nedeniyle bütün öğretmenlerimizin çok önemli olan bu gününü kutlamak maksadıyla YunuskentAnadolu Lisesi ve Yılmaz Babaoğlu İlköğretim Okullarına bir dizi ziyaret gerçekleştirerek öğretmenlerin dünya öğretmenler günün kutladılar.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Yunuskent Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ata Altınsoy, Gençlik Merkezi liderlerine böylesine anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Müdür Yardımcısı Altınsoy, Karaman’da faaliyet gösteren Gençlik Merkezi’nin önemli günlerde gösterdikleri duyarlı davranışların gençlere de örnek teşkil ettiğini belirterekhassas davranışlarından dolayı gençlik liderlerini tebrik etti.

Ziyaret, günün anısına çektirilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.