Milli Piyangoda Talih Kuşu Eskişehir’e Kondu

9 Kasım Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiye Eskişehir’e isabet etti.9 Kasım 2014 tarihinde Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde çekilişi gerçekleşen Milli Piyango da büyük ikramiye olan 2 milyon TL Eskişehir’de şanslı bir vatandaşa...

Milli Piyangoda Talih Kuşu Eskişehir’e Kondu

banner390
9 Kasım Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiye Eskişehir’e isabet etti.

9 Kasım 2014 tarihinde Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde çekilişi gerçekleşen Milli Piyango da büyük ikramiye olan 2 milyon TL Eskişehir’de şanslı bir vatandaşa çıktı. Aynı çekilişte paylaşılan büyük ikramiye aynı zamanda İstanbul, Ankara ve Gaziantep illerine de isabet etti.

Büyük ikramiyenin çıktığı çeyrek bileti satan Milli Piyango Bayisi Ali Kocabıyık, 2 milyon kazanan şanslıların parayı almak için Ankara’ya gittiklerini söyledi. Akşam saatlerinde biletleri sattığını belirten Kocabıyık, “İki tane genç geldi. 7-8 tane milli piyango bileti aldılar. Daha sonra çekilişin ardından büyük ikramiye onlara çıktı. Çekilişin sabahında ‘büyük ikramiye bize çıktı’ diyerek geldiler. ‘İdare gidip parayı alalım sizi de memnun edelim’ dediler. İdareye gittik, ancak büyük ikramiyenin Ankara’dan alınması gerektiğini söylediler. Daha sonra Ankara’ya gittiler. Daha önceden de büyük ikramiye 2-3 kere vermiştim. Bu sıra devamlı Eskişehir’e büyük ikramiye çıkıyor. Bizim amacımız vatandaşı zengin etmek. Yılbaşında yine büyük ikramiye vermek istiyorum” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.