banner417
banner444
13 Kasım 2014 Perşembe 10:39
15 Okunma
Nezaket Atasoy’dan Milli Savunma Bakanlığı’na Ziyaret
banner416
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Milli Savunma Bakanlığı’nı ziyaret etti.

Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Korgeneral Sezai Bostancı ile görüşen Atasoy, Türkiye’nin son zamanlarda savunma sanayinde yatırımlarına değindi. Türkiye’nin savunma sanayisinin her alanında kendisini geliştirerek diğer dünya devletlerine örnek ve model ülke olduğunu belirten Atasoy, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti savunma sanayisiyle, emniyet ve güvenlik birimleriyle, ekonomisiyle, yargısıyla, teknolojisiyle, eğitimiyle, tarımıyla, iş dünyasıyla ve bütün kurum ve kuruluşlarıyla güçlü devlet olmuştur” dedi.

Müsteşar Korgeneral Bostancı, Atasoy’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi. Sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları ve faaliyetlerinin ülkenin kalkınmasına katkı sağladığını ifade eden Bostancı, “Bir ülkenin kalkınması ve gelişmesi sivil toplum kuruluşlarıyla mümkündür. Sivil toplum kuruluşları demokrasimizin gelişmesinde büyük pay sahibidir. İnanıyorum ki devletimiz ve milletimiz Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu ile diğer sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarıyla, faaliyetleri ve organizasyonlarıyla dünyaya model ülke olacaktır” diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426