Tropikal Pet Fuara Katılıyor

Türkiye’nin ilk ve lider kuru mama üreticisi Tropikal Pet, markaları Champion ve Goody ile 23-26 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlenen Pet İstanbul Fuarı 2014’e katılıyor.Kedi - köpek maması alanında Türkiye’de ihracat başta olmak üzere pek...

Tropikal Pet Fuara Katılıyor

banner390
Türkiye’nin ilk ve lider kuru mama üreticisi Tropikal Pet, markaları Champion ve Goody ile 23-26 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlenen Pet İstanbul Fuarı 2014’e katılıyor.

Kedi - köpek maması alanında Türkiye’de ihracat başta olmak üzere pek çok ilki gerçekleştiren Tropikal Pet, bu seneki fuarda Champion ve Goody markalarının yanı sıra Champion Agility & Frisbee Team ve Goody Çocuk Tiyatrosu ile de yer alacak. Köpeklerin bedensel ve ruhsal sağlıklarının korunması ve köpeklerin sahipleri ile beraber iyi zaman geçirmesi amacıyla dünyada uygulanan köpekli sporları Türkiye’de görünür kılan Champion Agility & Frisbee Team, fuarın açılış günü saat 11.00’de özel bir gösteri yapacak. Tropikal Pet ayrıca, 25-26 Ekim 2014 tarihlerinde saat 13:00’te 9. Hall’de yer alan Pamukkale Salonu’nda Goody Çocuk Tiyatrosu’nun düzenleyeceği iki özel temsil ise minik katılımcılara hayvan sevgisini anlatacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.