banner417
banner425
28 Aralık 2014 Pazar 13:46
19 Okunma
Türkoğlu, Avrupa’da Yılın Yöneticiliğine Aday Gösterildi
banner416
Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Avrupa İş Konseyi (Europe Business Assembly) tarafından Yılın En İyi Yöneticisi ödülüne aday gösterildi.

1953 yılında İngiltere’de kurulan Avrupa İş Konseyi her yıl dünyadaki tüm ülkeler hakkında merkezi Belçika’da bulunan Avrupa Pazar Araştırma Merkezi, Almanya’da bulunan İhracat Akademisi, Çek Cumhuriyeti Müşavirlik ve Pazarlama Uzmanları Birliği, İsviçre Kalite ve Standart Enstitüsü aracılığı ile araştırmalar yapıyor. YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’na mektup gönderen Avrupa İş Konseyi, şirket performansı ve etkinliği, vizyon, liderlik, rekabetçilik, inovasyon seviyesi, kurumsal sosyal sorumlulukta etkinlik gibi kriterleri göz önünde bulundurarak Türkoğlu’nu yılın yöneticiliğine aday gösterdi. Yılın yöneticisi ödülünün, çalışanlar ve müşteriler için en iyi yönetim teknikleri ve hizmetlerini geliştirerek şirketlerin başarısında etkin ve belirgin girdi sağlayan CEO ve üst düzey yöneticilerine verileceği bildirildi.

21 Nisan’da, Londra Yöneticiler Enstitüsü’nde Uluslararası Forum’a katılım sağlaması gereken Türkoğlu, ödül töreniyle birlikte Avrupa İş Konseyi’nin başarılarının sunulacağı ve yeni projelerden bahsedileceği foruma İngiltere’nin en önde gelen iş birliklerinden biri olan Thames Valley Ticaret Odası’nın temsilcileri, iş dünyasının önde gelen yöneticileri ve EBA üyeleri katılacak.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426