04 Şubat 2016 Perşembe 10:12
17 Okunma
Kayseri'de cocugun dere yataginda kaybolmasi

KAYSERİ (AA) - Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde dün dere yatağında biriken suya düşerek kaybolan çocuğun cesedine ulaşıldı.

Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi'nde dere yatağına kaçan topu almak için suya girdiği belirtilen 8 yaşındaki Gökhan Satlık'ın cesedi bulundu.

Vidanjörün deredeki suyu çekmesinin ardından mahalle sakinleri tarafından dereden çıkarılan çocuğun cesedi bölgedeki caminin bodrum katına taşındı.

Ceset, belediyeye ait cenaze aracıyla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna gönderildi.

Satlık'ın cesedini gören yakınları fenalaştı. Çocuğun yakınlarının görevlilere tepki göstermesi üzerine çevik kuvvet ekiplerince bölgede güvenlik önlemi alındı.

Geçen yıl trafik kazasında babasını kaybettiği öğrenilen Gökhan'ın annesi, babaannesi ve diğer yakınları "Babanı mı özledin? Neden aramızdan bu kadar çabuk gittin" diyerek ağladı. Satlık'ın ailesini, mahalle sakinleri ve diğer yakınları güçlükle sakinleştirebildi.

Gökhan Satlık (8), dün arkadaşlarıyla oynarken topun dereye kaçması sonucu suya girmiş ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. AFAD ekiplerinin dalgıçlarla yaptığı aramalara rağmen Satlık'a ulaşılamamıştı.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64