AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bozdağ:

- "AK Parti ile Türkiye'nin yakaladığı siyasi ve güçlü iktidar, güven ortamı sayesinde, her alanda çok büyük değişimler yaşandı''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bozdağ:

banner390

YOZGAT (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti iktidarında Türkiye'nin yakaladığı siyasi ve güçlü iktidar ile güven ortamı sayesinde, her alanda çok büyük değişimler yaşandığını bildirdi.

Bozdağ, Boğazlıyan Belediyesini ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Hamdi Erdal'dan bilgi aldı.

Bozdağ, burada yaptığı açıklamada, Boğazlıyan ilçesinin son yerel seçimlerde AK Partili belediye başkanı seçtiğini ve ilçenin AK Parti ile hizmete kavuştuğunu söyledi.

1 Kasım seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu ifade eden Bozdağ, "1 Kasım son derece önemli bir tarih. Türkiye en kritik bir seçime gidiyor. AK Parti ile Türkiye'nin yakaladığı siyasi ve güçlü iktidar, güven ortamı sayesinde her alanda çok büyük değişimler yaşandı. Aziz milletimiz sandıkta tarihi bir karar verecektir. Bu karar ülkemizin ekonomisini, hedeflerini, planlarını ve geleceğini doğrudan etkileyecek bir karar olacaktır" diye konuştu.

Bozdağ, daha sonra ilçede Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından bir süre önce inşaat çalışmalarına başlanan kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulunarak, ilgililerden bilgi aldı.

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.