AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki:

- "Eski hükümetlerle kıyaslandığında en iyi işleri yapan iktidar biziz. Bizim başımız her zaman dik olmalı. Vesayet rejimini çökerten biziz, mazlumların, ezilenlerin, mağdurların sesi olduk, başımız dik olmalı"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki:

banner390

KAYSERİ (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Eski hükümetlerle kıyaslandığında en iyi işleri yapan iktidar biziz. Bizim başımız her zaman dik olmalı. Vesayet rejimini çökerten biziz, mazlumların, ezilenlerin, mağdurların sesi olduk, başımız dik olmalı" dedi.

Özhaseki, partisinin il teşkilatı tarafından Mimarsinan Parkı'nda gerçekleştirilen "Teşkilatlararası Bayramlaşma ve Milletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı"nda yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimine en hazır parti olduklarını belirterek, Türkiye'nin en iyi işlerini AK Parti iktidarlarının yaptığını ifade etti.

Özhaseki, "Eski hükümetlerle kıyaslandığında en iyi işleri yapan iktidar biziz. Bizim başımız her zaman dik olmalı. Vesayet rejimini çökerten biziz, mazlumların, ezilenlerin, mağdurların sesi olduk, başımız dik olmalı. Bu dört aylık dönem içinde doğruları söyleyen, dosdoğru davranan biz olduk. İktidar olabilme adına, koalisyon adına her türlü tavizi vererek herkesin kapısına gittik, gelin ortak olalım millet bizden onu istiyor dediğimizde kaçanlar başkaları oldu. Milletin sesine kulak veren biz olduk. Ondan dolayı kardeşlerimizin başı dik olmalı. Seçimlere giderken en hazır teşkilat biziz, millete sözü olan tek grup biziz, bizim başımız dik olmalıdır" diye konuştu.

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde yeniden halkın desteğiyle tek başına iktidar olacaklarına inandıklarını kaydetti.

Adayların tek tek kürsüye çıkarak kendisini tanıttığı toplantıda, konuşmaların ardından partililer ve vatandaşlarla bayramlaşıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.