FİLENİN SULTANLARINDA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Okul Sporları 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen okullar arası genç kızlar voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi.

FİLENİN SULTANLARINDA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

banner390
18 Ocak 2016 tarihinde Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 10 takımın katılımı ile başlayan okullararası genç kızlar voleybol il birinciliği müsabakaları yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği final karşılaşmasında iki güçlü rakip Spor Lisesi ile Akçaşehir Ç.P.L karşı karşıya geldi. Zevkli geçen müsabakanın ilk setinde galip gelerek avantajı kendi lehine çeviren Spor Lisesi son iki seti de kazanarak galip gelen taraf oldu. 
Heyecanın ve mücadelenin biran olsun eksilmediği müsabakalar sonunda şampiyonluk ipini Spor Lisesi göğüslerken, ikinci Akçaşehir Ç.P.L, üçüncü Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi ve dördüncü Yunuskent Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi takımları oldu. Müsabakalar sonunda birinci olarak dereceye giren Spor Lisesi il dışında yapılacak olan grup müsabakalarında Karamanı temsil etmeye hak kazanan takım oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz, Mustafa Akgündüz, Akçaşehir Belediye Başkanı Ramazan Küçük ve Okul Sporların İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan tarafından takdim edildi.
Müsabakalar, günün anısına çektirilen toplu fotoğrafın ardında sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.