Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Kupası

KAYSERİ (AA) - Kayseri'nin Talas ilçesinde 6'ncısı düzenlenen Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Yarışması'nda dereceye giren sporcular madalyalarını aldı.Türkiye, Rusya, Fransa, İran, Kazakistan ve İsviçre'den 36'sı yabancı,...

Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Kupası

banner390

KAYSERİ (AA) - Kayseri'nin Talas ilçesinde 6'ncısı düzenlenen Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Yarışması'nda dereceye giren sporcular madalyalarını aldı.

Türkiye, Rusya, Fransa, İran, Kazakistan ve İsviçre'den 36'sı yabancı, 15'i kadın 120 sporcunun katılımıyla gerçekleşen organizasyonda, 3 kategoride dereceye giren sporcu ve takımlara madalyaları verildi.

Talas'taki bir restoranda düzenlenen ödül töreninde, Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu sporculara madalyalarını takdim etti.

Takımlar kategorisinde birinciliği Gin Team elde ederken, Niviuk takımı ikinci, AYP ise üçüncü oldu. 

Genel klasman kategorisinde birinciliği İranlı Shahin Fallah, ikinciliği Semih Sayır, üçüncülüğü de Rusya'dan Daria Krasnova kazandı.

Kadınlar kategorisinde zirveye Daria Krasnova çıktı. Merve Arslan ikincilikle yetinirken Cansu Atabey de üçüncülük kürsüsüne çıktı.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.