Acil önlerinde bildik manzaralar

Manisa’da bu Kurban Bayramı’nda da kurbanlarını keserken çeşitli yerlerinden yaralanan acemi kasaplar hastanelerin acil servislerine akın etti.Her Kurban Bayramı’nda hastane acil önlerinde yaşanan bildik manzaralar bu Kurban Bayramı’nda...

banner491
Acil önlerinde bildik manzaralar
banner567

Manisa’da bu Kurban Bayramı’nda da kurbanlarını keserken çeşitli yerlerinden yaralanan acemi kasaplar hastanelerin acil servislerine akın etti.

Her Kurban Bayramı’nda hastane acil önlerinde yaşanan bildik manzaralar bu Kurban Bayramı’nda da yaşandı. Bayram namazının ardından kurbanlık hayvanlarını kesmeye başlayan vatandaşlardan bazıları kendilerini de çeşitli yerlerinden yaraladı. Bazı vatandaşlar ambulansla hastanelere getirilirken, çoğu acemi kasap da kendi imkanlarıyla hastanelerin acil servislerine geldi. Kurbanlık danayı keserken bıçağı bacağına saplayan bir vatandaş ambulansla Manisa Devlet Hastanesine getirilirken, kurbanlık hayvanın tepmesiyle başından yaralanan bir vatandaş da aile bireyleri tarafından hastaneye getirildi. Çok sayıda vatandaş da et doğrarken ellerini veya parmaklarını kestikleri için hastanenin yolunu tuttu.

Akhisar’da bir vatandaş da kurbanlık hayvanın tepmesi sonucu geçirdiği kafa travması nedeniyle Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Manisa’da Manisa Devlet Hastanesi, Merkezefendi Devlet Hastanesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine öğle saatlerine kadar 50’ye yakın acemi kasabın başvurduğu öğrenildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590