Ayrancı'da Değişim Rüzgarı Esiyor Foto Galeri: Ayrancı'da Değişim Rüzgarı Esiyor

Yeniden Refah Partisi Ayrancı İlçe Başkanlığı tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ayrancı Yeniden Refah Partisi teşkilatı olarak seçim bölgemizde il genel meclisi ve belediye meclisine  öyle adaylar çıkarıyoruz ki daha seçime 3 ay olmasına rağmen şimdiden halkımızın büyük desteğini hissediyoruz. İl genel Meclis Üyesi Adayımız Berat Akkuş ve Belediye Meclis Üyesi adayımız Durmuş Baş'ında bu kutlu yürüyüşe katılmaları ile emin adımlarla doğru adaylarla ,güçlü ekip çalışması ile yolumuza devam ediyoruz. 

Hazırladığımız projelerin her biri Ayrancı ve Köylerinin topyekûn kalkınmasına vesile olacaktır. Tek hedefimiz; geç kalınmış, oy beklentisi veya şu ya da bu sebeplerle ertelenmiş, adeta yok sayılmış  Ayrancı'nın geleceğini inşa etmektir. Bu uğurda gereken tüm adımları atacağız. Ayrancı'yı yatırım, üretim, istihdam ile ne pahasına olursa olsun buluşturacak Ayrancı'mızı geleceğe hazırlayacağız. 

Yaklaşmakta olan ve giderek hız kazanan seçim faaliyetlerini ve aynı zamanda rakiplerimizin attığı adımları yakından gözlemliyoruz. Ne yazık ki aldığımız bilgilere göre çok kısa bir süre önce  bir belediye başkan aday adayının esnaflarımızın kapısına zarf içine 20 TL koyarak bu gün siftahınız bizden olsun yazarak  bir siyasi basiretsizlik örneği sergilemesi vergiler, bağkur primleri, ekonomik krizlerle inim inim inleyen Ayrancı esnafımızı, halkımızı ve bizi derinden yaralamıştır. 

Seçmelerimizin bildirdiği üzere adeta sessizliğe bürünmüş gibi görünüp yılların başarısızlığını alışılmış eski siyasi taktikleri ile sürdürerek gücü ve gece karanlığını üstüne örtüp seçmenlere korku ve yanında mavi boncuk dağıtması ne kadar manidardır. Baskılarla ancak sonun başlangıcına zemin hazırlarsınız.  Seçmen artık şunu çok iyi biliyor ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Eğer halk değişim istiyorsa bunun önünde hiç kimse duramaz.

İlçe merkezimiz ve köylerimizde yapmış olduğumuz seçim faaliyetlerinde halkımızla kucaklaşıyoruz. Lakin duyduklarımız bizi hayrete düşürüyor. Ve soruyoruz Ayrancı halkının oylarını parayla satın alabileceğinizi mi düşüyorsunuz? Bu bize ne kadar ucuz bir siyaset güttüğünüzü, makam ve rakam uğruna Ayrancı'nın geleceğini nasıl ipotek altına alacağınızı daha şimdiden iyi gösteriyor. Borç alan emir alır. İnsanların elinde imkan var iken yapmadıklarını, şimdi yapacağım demesi kader abes bir durum yoktur. Adrese teslim siyaset Ayrancı'yı ancak 30 yıl daha geriye sürükler. 

Hem Belediye Başkanlığı hem de İl Genel Meclisi'nde güçlü, kararlı ve emin adımlarla hedefimize ulaşacağız. Ayrancı kaybettiklerinin farkında şimdi kazanmak için hep birlikte el ele vereceğiz. Ayrancı'da ve Ayrancı dışında halkımız çok rahat ve müsterih olsun bir kez daha görüyor ve diyoruz ki bir yanda biz diğer yanda onlar.

Yeniden Refah Partisi Ayrancı Belediye Başkan Adayı Mustafa Böyükparmaksız olarak halkımıza sesleniyorum Sevdamız Ayrancı'yı müreffeh yarınlara hep birlikte taşımak için her şey sizin ellerinizde.”