Sektöre girmeden önce gerekli eğitimleri almış ve başarılı şekilde tamamlamış, kurumlarda tecrübe kazanmış girişimcimiz bebeklerinin ve tüm bebeklerin konforu için hizmet sunmaktadır. ‘’Sağlıklı bebekler, mutlu aileler’’ vizyonu ile başlayan serüvende profesyonellik, kaliteli hizmet anlayışı ve hijyen prensipleriyle Melek Baby Spa markası oluşturulmuştur. Bebeklerin hijyenik ve kaliteli koşullarda gelişimlerini desteklemek ve ebeveynlerin bebekleri ile kaliteli zaman geçirmesini sağlamak amacındadır. Hizmetleri hakkında kısaca aşağıda sizlere bahsettik.

  • Bebek Spa Merkezi
  • Bebek Masajı
  • Floating (Suda Dans)
  • Hidroterapi
  • Kırk Uçurma Partisi

Listelemiş olduğumuz hizmet alanları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Spa Hakkında

Özellikle Avrupa, Amerika, Ortadoğu’da yaygın olarak anne ve bebeklerinin yararlanabildiği eğlenceli ve güvenli aktivitedir. İnsanlık tarihinden beri sağlıklı bir yaşam için su vazgeçilmez bir elementtir. Şifa kaynağı olan sudan, bebeklerde modernleşen günümüzde spa su ve masaj hizmeti olarak kaliteli bir şekilde faydalanabiliyor. Bebekler önce kendilerine uygun ölçekteki hidroterapi havuzlarına alınıyor. Burada kas ve motor gelişimleri günlendirilecek şekilde egzersizler yaptırılıyor. Sonrasında profesyonel bebek masaj uzmanları tarafından özel masajla rahatlatılabiliyorlar. Spa merkezinde dikkat edilmesi gereken husus bebeğin ortama ve masaj terapistine alışması gerekmesidir. Ortam sıcaklığı uygun olarak ayarlanmalıdır. Bebek Spa Merkezi hakkında daha fazla bilgi almak için internet adresini ziyaret edebilir, iletişim formundan merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kaynak: https://www.melekbabyspa.com/bebek-spa-merkezi/