16 Nisan 2019 günü tek liste ile kongreye giden Yeniden Refah Partisi’nin Karaman İl Başkanı Bektaş Tura oldu. Tura bugün düzenlenen tören ile mazbatasını aldı.
YENİDEN REFAH PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ
|
|
|
|
BAŞKAN : BEKTAŞ TURA
|
|
|
|
|
|
|
|
ASİL
|
|
|
YEDEK
|
|
|
|
1
|
HİKMET EMRE ALANYA
|
|
1
|
MAHMUT ÇELİK
|
|
|
|
2
|
AHMET ÇELİKKAYA
|
|
2
|
VEYSEL DEMİRGÖMLEK
|
|
|
|
3
|
MEHMET ÇÖKEL
|
|
3
|
MUSTAFA YASİN SEVER
|
|
|
|
4
|
HARUN KESKİN
|
|
4
|
ÜNSEL ASLANDERE
|
|
|
|
5
|
ADNAN GÜNDOĞ
|
|
5
|
MEHMET ÜNALAN
|
|
|
|
6
|
KAMİL ÇALIKUŞU
|
|
6
|
İSMAİL HACI KAYALIK
|
|
|
|
7
|
KONUR ALBAYRAK
|
|
7
|
GÖKHAN TUĞRUL
|
|
|
|
8
|
AYHAN TEKER
|
|
8
|
DURMUŞ AKKURT
|
|
|
|
9
|
METİN AKHAN
|
|
9
|
MURAT ÖZKAN
|
|
|
|
10
|
MUSTAFA GÖKTAŞ
|
|
10
|
İBRAHİM ETHEM ORHAN
|
|
|
|
11
|
MEHMET AKİF KARAGÖZ
|
|
11
|
KEMAL BOZKURT
|
|
|
|
12
|
CELALETTİN UYSAL
|
|
12
|
ABDÜLSAMET ÖZTÜRK
|
|
|
|
13
|
FATİH EROĞLU
|
|
13
|
CELALETTİN BAŞPINAR
|
|
|
|
14
|
ŞUAYİP EROĞLU
|
|
14
|
EMRAH ATAŞ
|
|
|
|
15
|
İLHAN OKUR
|
|
15
|
YÜCEL GÜLCAN
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DİSİPLİN ASİL
|
|
|
DİSİPLİN YEDEK
|
|
|
GENEL MERKEZ DELEGESİ
|
1
|
YUSUF ÜNALAN
|
|
1
|
SIDIKA ÇALIKUŞU
|
|
1
|
BEKTAŞ TURA
|
2
|
HAMZA TOPRAKÇI
|
|
2
|
FAİK KONUKSEVER
|
|
2
|
HİKMET EMRE ALANYA
|
3
|
HATİCE ÇELİKKAYA
|
|
3
|
FATMA ALANYA
|
|
3
|
KAMİL ÇALIKUŞU
|
4
|
EMİNE SARI
|
|
4
|
HASAN HADİ IŞIK
|
|
4
|
AHMET TAŞKIRAN
|
5
|
CANAN GÜNDOĞ
|
|
5
|
ALİ KESKİN
|
|
5
|
AHMET DİKİCİ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
YENİDEN REFAH PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ
|
|
|
|
BAŞKAN : BEKTAŞ TURA
|
|
|
|
|
|
|
|
ASİL
|
|
|
YEDEK
|
|
|
|
1
|
HİKMET EMRE ALANYA
|
|
1
|
MAHMUT ÇELİK
|
|
|
|
2
|
AHMET ÇELİKKAYA
|
|
2
|
VEYSEL DEMİRGÖMLEK
|
|
|
|
3
|
MEHMET ÇÖKEL
|
|
3
|
MUSTAFA YASİN SEVER
|
|
|
|
4
|
HARUN KESKİN
|
|
4
|
ÜNSEL ASLANDERE
|
|
|
|
5
|
ADNAN GÜNDOĞ
|
|
5
|
MEHMET ÜNALAN
|
|
|
|
6
|
KAMİL ÇALIKUŞU
|
|
6
|
İSMAİL HACI KAYALIK
|
|
|
|
7
|
KONUR ALBAYRAK
|
|
7
|
GÖKHAN TUĞLU
|
|
|
|
8
|
AYHAN TEKER
|
|
8
|
DURMUŞ AKKURT
|
|
|
|
9
|
METİN AKHAN
|
|
9
|
MURAT ÖZKAN
|
|
|
|
10
|
MUSTAFA GÖKTAŞ
|
|
10
|
İBRAHİM ETHEM ORHAN
|
|
|
|
11
|
MEHMET AKİF KARAGÖZ
|
|
11
|
KEMAL BOZKURT
|
|
|
|
12
|
CELALETTİN UYSAL
|
|
12
|
ABDÜLSAMET ÖZTÜRK
|
|
|
|
13
|
FATİH EROĞLU
|
|
13
|
CELALETTİN BAŞPINAR
|
|
|
|
14
|
ŞUAYİP EROĞLU
|
|
14
|
EMRAH ATAŞ
|
|
|
|
15
|
İLHAN OKUR
|
|
15
|
YÜCEL GÜLCAN
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DİSİPLİN ASİL
|
|
|
DİSİPLİN YEDEK
|
|
|
GENEL MERKEZ DELEGESİ
|
1
|
YUSUF ÜNALAN
|
|
1
|
SIDIKA ÇALIKUŞU
|
|
1
|
BEKTAŞ TURA
|
2
|
HAMZA TOPRAKÇI
|
|
2
|
FAİK KONUKSEVER
|
|
2
|
HİKMET EMRE ALANYA
|
3
|
HATİCE ÇELİKKAYA
|
|
3
|
FATMA ALANYA
|
|
3
|
KAMİL ÇALIKUŞU
|
4
|
EMİNE SARI
|
|
4
|
HASAN HADİ IŞIK
|
|
4
|
AHMET TAŞKIRAN
|
5
|
CANAN GÜNDOĞ
|
|
5
|
ALİ KESKİN
|
|
5
|
AHMET DİKİCİ
|