Yücetaş'ın Vaad Ettiği Projeler Foto Galeri: Yücetaş'ın Vaad Ettiği Projeler

2024 yılında yapılması planlanan yerel seçimler öncesinde partilerin aday adayları belli olmaya başladı. Tüm birikimlerini Karaman Belediye Başkanlığında değerlendirmek isteyen Mustafa Yücetaş, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı.

Gazetemize ziyarette bulunan Yücetaş, gazetemiz yetkilisi ile yaptığı görüşmede başkan olma durumunda yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.

Her daim AK Parti’nin teşkilat çalışmalarına katıldığını dile getiren Yücetaş, “Her zaman partimizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında oldum. 2024 Yerel Seçimlerinde de adaylığımı açıklıyorum. Özel sektörde uzun yıllar çalıştım. Emeğin ve üretimin kıymetini bilirim. İnşaat sektöründe faaliyet gösteriyorum. Şantiye şefi ve proje müdürlüğü görevlerinde bulundum. ASELSAN ve Millî Savunma Bakanlığı İncirlik Hava Üssünde çalıştım. Birçok Avrupa Birliği projelerinde görev aldım. En son da İskenderun’da yapılan deprem konutlarında görev aldım” dedi.

Uzun zamandır projeler üzerinde hazırlık yaptığını ifade eden Yücetaş, “Çok ciddi projelerim var. Uzun zamandır bu konuya hazırlanıyorum. Başkan olduğumda 5 yıllık planlarım hazır durumda. Sadece yapacaklarımı değil yapmayacaklarımı da vaat ederim. Bunları aday olduğumuzda daha detaylı konuşacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Yücetaş’ın projeleri şu şekilde;

Karaman Belediyesi Hizmet Binası Projesi

Karaman Toplum Merkezi Projesi

Karaman Çarşısı Projesi

Tiyatro ve Sinema Salonu Projesi

Karaman Havaalanı Projesi

Karaman Hafif Raylı Sistem

Karadağ Teleferik Projesi

Karaman Aquapark Projesi

Türk Dünyası Parkı Rehabilitasyonu Karaman Go-Kart Projesi

Karaman Çok Katlı Otopark Projesi

Farklı Alanlarda Tenis Kortu Projesi, Yüzme Havuzu, Futbol, Basketbol, Voleybol Sahaları Projesi