banner464

Bu Okulun Öğrencileri Çok Şanslı!

Toki Anadolu Lisesinde YGS sınavı öncesi son sınıf öğrencilerine moral kahvaltısı verildi

Bu Okulun Öğrencileri Çok Şanslı!

Toki Anadolu Lisesinde YGS sınavı öncesi son sınıf öğrencilerine moral kahvaltısı verildi

27 Şubat 2013 Çarşamba 15:52
795 Okunma
Bu Okulun Öğrencileri Çok Şanslı!
Kahvaltıya İl Milli Eğitim Müdürü Aslan SULTANOĞLU Şube Müdürleri Abdurrahman KURT, Ahmet AYDOĞDU, Haşim TUNCA, Okul İdaresi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Mehmet BAŞTUĞ katılımlardan dolayı İl Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerine teşekkür ederek "Bizim burdaki amacımız kendileri için hayati önem arz eden YGS öncesi öğrencilerimize moral vermek. Öğrencilerimiz bu birliktelikten aldıkları enerji ile inşallah kendilerinden beklenen başarıyı, göstereceklerdir. İl Milli Eğitim Müdürümüzün ve diğer yönetici Şube Müdürlerimizin bugün gençlerimizle beraber olmaları, onlara ne kadar değer verdiğimizin bir göstergesidir. Bu katılım hem bizlere, hem de öğrencilerimize büyük moral ve destek olmuştur. Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

Milli Eğitim Müdürü Asım SULTANOĞLU da "Bugün burada Türkiye'nin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duydum. Sizlerin geleceğinin şekillenmesinde önemli bir basamak olan YGS ve LYS öncesi sizlere başarılar diliyorum. Ama unutmayın ki her şey üniversite demek değildir. Biz sizlerin öncelikle iyi insan dürüst insan, maddi ve manevi değerlerine sahip çıkan ve bu değerleri yaşayan insan olarak yetişmenizi istiyoruz.Zaten sizlerin üniversiteli olabilmeniz için buradaki öğretmen ve idari kadronun gerekli çalışmaları yaptığını biliyoruz. Bütün gençlerimizin istediği üniversiteye ve istediği bölüme yerleşmesi dileğiyle hepinize başarılar diler, bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. " dedi.

Öğrencilerimizde bu programdan dolayı oldukça memnuniyet duydukları ve mutlu oldukları gözlendi. Kahvaltı karşılıklı sohbet, dilek ve temennilerle sona erdi.
Son Güncelleme: 27.02.2013 18:23
Yorumlar