banner464

İzciler'den Ziyaret

İzciler Vali Murat Koca'yı Ziyaret Etti

İzciler'den Ziyaret

İzciler Vali Murat Koca'yı Ziyaret Etti

09 Ocak 2014 Perşembe 09:40
554 Okunma
İzciler'den Ziyaret
 Sarıkamış Şehitlerini anmak amacıyla düzenlenen “Şühedanın İzinde Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü”ne katılan izciler Vali Murat Koca’yı ziyaret ettiler.

08 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 15.30’da Valilik Makamında gerçekleştirilen ziyarete Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin  Turan, İzcilik İl Temsilcisi Nilgün Kuşcu ve izciler katıldı.
Vali Murat Koca ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek gerçekleştirilen etkinlik hakkında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin Turan ile Nilgün Kuşçu’dan bilgi aldı. 
İzcilerimiz daha sonra Vali yardımcımız Mustafa Sarıkaya, İl Özel idaresi Genel Sekreteri Salih Baldız ve Karaman Müftümüz Nuri Değirmenciyi makamında ziyaret ederek Sarıkamış Allahüekber dağlarının zirvesinden getirmiş oldukları toprağı sundular.
05 Ocak 2014 Pazar günü Sarıkamış şehitlerini anmak amacıyla  Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç’ın da katılımıyla gerçekleştirilen "Şühedanın İzinde Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü"ne ilimizi temsilen 90 izcinin katıldığını belirten Nilgün Kuşcu, gerçekleştirilen bu anlamlı faaliyete verdikleri desteklerden dolayı Vali Murat Koca ve Gençlik Hizmetleri ile Spor İl Müdürü Seyfettin  Turan’a teşekkür etti.

Son Güncelleme: 09.01.2014 11:05
Yorumlar