banner636

Üniversite de Patent, Markalaşma ve Coğrafi İşaretler eğitimi

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Markalaşma ve Coğrafi İşaretler Eğitimi düzenlendi.7 Aralık Üniversitesi İleri Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Metin Açıkyıldız tarafından...

banner491
Üniversite de Patent, Markalaşma ve Coğrafi İşaretler eğitimi
banner567

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Markalaşma ve Coğrafi İşaretler Eğitimi düzenlendi.

7 Aralık Üniversitesi İleri Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Metin Açıkyıldız tarafından hazırlanan ve İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından finansmanı sağlanan teknik destek faaliyeti kapsamında “Kilis 7 Aralık Üniversitesi Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Markalaşma ve Coğrafi İşaretler Eğitimi” gerçekleştirildi. Mühendislik- Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu yaptı. Kamu kurum ve kuruluşları, ilimizde faaliyet gösteren ticaret ve sanayi kuruluşları, üniversitenin öğretim elemanları ve sivil toplum örgütlerinden katılımcıların bir araya geldiği programda; buluşların tescili, fikri ve sınai mülkiyet gibi konularda farkındalık düzeyinin artırılması amacıyla Patent ve Marka Vekili M. Emrah Özkaya bir sunum gerçekleştirdi.

İki gün süren program boyunca, ilgili kurum ve kuruluşlar arasındaki bağın güçlendirilmesi, projelerin hazırlık ve uygulama aşamalarında karşılaşılan güçlüklerin giderilmesi konularında görüş alışverişi yapıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590