banner464

Yaz Bizimle Bir Başka

Anadolu Gençlik Derneği bünyesinde geleneksel olarak her yaz olduğu gibi bu yaz da “ Yaz Et “ adı altında yaz etkinliklerimiz düzenlenecektir.

Yaz Bizimle Bir Başka

Anadolu Gençlik Derneği bünyesinde geleneksel olarak her yaz olduğu gibi bu yaz da “ Yaz Et “ adı altında yaz etkinliklerimiz düzenlenecektir.

03 Haziran 2014 Salı 15:38
921 Okunma
Yaz Bizimle Bir Başka
Anadolu Gençlik Derneği bünyesinde geleneksel olarak her yaz olduğu gibi bu yaz da “ Yaz Et “ adı altında yaz etkinliklerimiz düzenlenecektir. Ülkemizin 81 ili ve yüzlerce ilçesinde düzenlenen yaz etkinliklerinde; Kur-an-ı Kerim eğitimi başta olmak üzere Temel Dini bilgiler, Peygamberimiz (s.a.s.)’in hayatı, Peygamberler tarihi, İlmihal bilgileri, Esma-ül Hüsna çalışması, ilahi-marş, Ezan okuma gibi faaliyetlerle evlatlarımızın manevi yönden gelişimini hızlandırmak ilk hedefimiz olmaktadır. Bunun yanında tiyatro, film, yüzme, halı saha vs. sosyal etkinliklerle çocuklarımızın manevi ve sosyo-kültürel gelişimlerini, koşa koşa geldikleri bir ortamda sevdirerek yaptırmak yine önceliklerimiz arasındadır. Bunların sonucunda da bireysel sorumluluklarının farkında; tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaşmasında emek sahibi; inançlı, terbiyeli,  bilgili ve çalışkan fertler yetiştirmek temel gayemizdir.

Karaman Anadolu Gençlik Derneği olarak erkek öğrenciler için 21-25 Temmuz 2014 ve 04-29 Ağustos 2014 tarihleri arasında Bifa Ortaokulu’nda ve kız öğrenciler için de 04 Ağustos-05 Eylül 2014 tarihleri arasında Gül Pansiyonda toplam 5 hafta olmak üzere Yaz Etkinliklerimiz gerçekleştirilecektir. İlgileriniz bizi mutlu edecektir.

Şabettin GEZEN
Anadolu Gençlik Derneği
Karaman Şube Başkanı

Yaz Etkinlikleri Tanıtım Filmini izlemek için www.agdkaraman.org/images/yazet.wmv


Son Güncelleme: 03.06.2014 21:38
Yorumlar