banner464

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Vali Murat Koca Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Vali Murat Koca Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

10 Şubat 2014 Pazartesi 16:09
1730 Okunma
Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Yaklaşan 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimleri nedeniyle Vali Murat Koca başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı. 

10 Şubat 2014 Pazartesi günü saat 10.00'da Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Murat Koca'nın yanı sıra Garnizon Komutanı J.Kd.Alb. Mustafa Akış, Vali Yardımcıları Sedat Yıldırım ve Mustafa Sarıkaya, İlçe Kaymakamları,  İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez ve daire müdürleri katıldı. 

Toplantıda, seçim öncesi alınacak güvenlik tedbirleri, siyasi partilerin yapacakları propaganda çalışmaları ile seçimle ilgili genel esaslar, Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde ele alındı. 

Vali Murat Koca toplantıda yaptığı konuşmada; “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinin, ilimizde güvenli ve huzurlu bir ortamda geçmesi için çalışıyoruz. İlimiz genelinde vatandaşlarımızın rahat bir şekilde oy kullanabilmeleri için gerekli tedbirleri alıyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın seçme ve seçilme hakkını güvenli ve rahat bir ortamda kullanmasını sağlayarak, Mahalli İdareler Seçimlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktır.”
Son Güncelleme: 11.02.2014 01:27
Yorumlar