banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Dünya Kadınlar Günü Anısına…

Karaman Doğa Sporları ve Fotoğraf Gençlik Spor kulübü Derneği (KARDOF) ve TEMA Karaman il Temsilciliği, Karaman Gökçe çamlığına beşinci gezilerini gerçekleştirdi.

GÜNDEM 08.03.2016, 09:29 08.03.2016, 09:31
515
Dünya Kadınlar Günü Anısına…
banner762

Dünya Kadınlar Günü anısına gerçekleştirilen etkinlik sabah 9.30'da yapılan konuşma ile başladı.
Yapılan konuşmada; ''Yaşam sorumluluk gerektirir. İçinde yaşadığımız toplumda, ülkemizde ve Dünya’da yaşam kalitesinin arzuladığımız düzeye gelmesi için kişisel ve kurumsal olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz. Bireylerin yerine getirmesi gereken bir çok temel sorumluluk var: Hukuki - kanunlara uymak,  Etik - kanunların ötesinde toplumsal norm ve beklentilere uyumlu davranmak ve Sosyal - toplumsal sorunların çözümü için gönüllü katkıda bulunmak. Bugün amacımız sosyal sorumluluk çatısı altında daha iyi bir toplum ve daha iyi bir çevre için gönüllü olarak katkıda bulunmaktır. Bu bağlamda tüm dünyanın kadınlar gününü kutlarız.'' denildi.
Konuşmaların ardından etkinlik, ısınma hareketleri ve ormanlık alanda beş kilometrelik yürüyüşle devam etti. Beşincisi gerçekleştirilen etkinlikte her yıl olduğu gibi bu yılda ormanın açık alanlarında badem tohumları dikildi. Yürüyüşe katılanlar ellerinde çöp torbaları ile yürüdükleri güzergah boyunca çevre temizliği yaptılar. Sürdürülebilir bir doğa için sabah erkenden uyanan yaklaşık 100 kişilik grup sosyal sorumluluklara sahip tüm bireylerin neşesi ve huzuru ile bir başka etkinlikte buluşmak için sözleşerek faaliyeti bitirdiler.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@