banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Kabine, Erdoğan Başkanlığında Toplanıyor!

Kabine toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek. Kabine'nin masasındaki en önemli konu, vatandaşın uzun süreden bu yana dert yandığı "gıdaya erişim" ile ilgili sorunlar olacak. Toplantıda ayrıca stokçuluk yapanlara yönelik önemli kararların alınması bekleniyor.

GÜNDEM 28.03.2022, 09:48
429
Kabine, Erdoğan Başkanlığında Toplanıyor!
banner762

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek Kabine toplantısı bugün saat 15.00'te Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek. Buna göre Kabine'nin en önemli gündem maddesi, gıdaya erişim konusundaki sorunlar olacak. Stokçularla ilgili görüş alışverişinin yapılacağı Kabine'den önemli kararların çıkması bekleniyor.

RAMAZAN FAKTÖRÜ DE ETKİLİ

Gıda konusundaki sıkıntılarda Ramazan Ayı faktörünün de ele alınacağı ve vatandaşların gıdaya ulaşımını engelleyen kişi ve kurumlarla ilgili sert tedbirler alınacağı belirtildi.

CUMHURBAŞKANI'NIN NATO TEMASLARI

Kabine toplantısında ele alınacak bir diğer konu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO Zirvesi kapsamındaki temasları olacak. Kurmaylarına temaslar hakkında bilgi vermesi beklenen Erdoğan, bakanların da görüşlerini alacak.

RUSYA-UKRAYNA SAVAŞI KRİTİK KONU BAŞLIKLARINDAN BİRİ

Toplantıda ele alınması beklenen en önemli konulardan biri de Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaş. Özellikle Ukrayna'dan koparak Türkiye karasularına kadar gelen mayınlar hakkında fikir alışverişinde bulunulacağı aktarıldı. Türkiye'nin arabuluculuk konusundaki tavrının geliştirilmesi de Kabine'nin konuları arasında.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 24 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@