banner464

Karaman Memur-Sen:Başımız Sağ Olsun

Karaman Memur Sen İl Yönetimi Dağlıca'daki hain saldırıyla ilgili bir mesaj yayınladı

Karaman Memur-Sen:Başımız Sağ Olsun

Karaman Memur Sen İl Yönetimi Dağlıca'daki hain saldırıyla ilgili bir mesaj yayınladı

19 Haziran 2012 Salı 15:59
2245 Okunma
Karaman Memur-Sen:Başımız Sağ Olsun
  İl yönetiminin yaptığı açıklamada;''
Terör örgütü tarafından Hakkâri’nin Şemdinli ilçesi Dağlıca bölgesindeki askeri birliklerimize yapılan saldırı sonrası çıkan çatışmada 8 askerimizin şehit, 16 askerimizin de yaralandığı; Hatay’ın Belen ilçesinde dün akşam saatlerinde çıkan çatışmada ise bir askerimizin şehit olduğu bilgisini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, silah arkadaşları ve milletimize baş sağlığı dilerken, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.

Türkiye’nin gücü ve istikrarından rahatsız olan mihraklarca büyütülen ve korunan terör örgütünün bu eylemleri birlik ve beraberliğimizi bozamayacak, bölgesel güç olma yolundaki ülkemizi bu kararlılığından döndüremeyecektir. Terör, bu ülkenin ortak sorunudur. İç siyasete alet edilmeden, terör belasından kurtulmak için gereken yapılmalıdır. Ülke enerjisi, iç siyasete harcanmadan birlik ve beraberlik içinde, terör belasından kurtulmaktan ekonomik büyümeye, uluslararası arenada söz sahibi olmaya kadar gerekli mecralarda harcanmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle şehit Mehmetçiklerimize bir kez daha Allah’tan rahmet ve mağfiret; aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı, yaralı Mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyoruz,''dendi.

 
Son Güncelleme: 19.06.2012 19:44
Yorumlar