Kaybedeni Olmayan Turnuva! Foto Galeri: Kaybedeni Olmayan Turnuva!

Karaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Karaman'da eğitimde ve sosyal aktivitelerde öncü bir lise olma yolunda ilerliyor.

Turnuvaya katılımın dahi ödül sebebi olduğu turnuvada öğrenciler, Reversi ve Mangala olmak üzere iki kategoride kıyasıya yarıştı. İlimiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ile ilimizdeki diğer okullarda görev yapan akıl-zeka oyunları eğitmeni rehber öğretmen/psikolojik danışmanların hakemliğinde 13 Mayıs Pazartesi günü başlayan turnuva, 17 Mayıs Cuma günü İl Milli Eğitim Müdür yardımcılarının katılımıyla gerçekleşen final turuyla sona erdi ve dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

"Kaybedeni Olmayan Turnuva" sloganıyla başlanan bu etkinlikte, her iki oyunda da ayrı ayrı olmak üzere,

Birincilere Bisiklet

İkincilere 1000'er TL

Üçüncülere 750'ser TL

ödül verildi.

Ayrıca dereceye giremeyen ancak yarışmaya katılan tüm öğrencilere, kazanıp kazanmadığına bakılmaksızın, sponsor firmalar ve okulun imkanları doğrultusunda,

Restoran ve pastane çekleri

Ayakkabı çekleri

Kırtasiye çekleri

USB bellekler

Tişörtler

Alışveriş ve harçlık çekleri çekiliş yoluyla öğrencilere verildi.

Turnuvaya teveccüh gösterip davete icabet eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman KURT, İsmail KILINÇ, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Mehmet Ali İYİBAŞ, Mehmet Salih KOÇ, Karaman RAM müdürü Barbaros ORMAN 'a teşekkür edildi.

Günün anlam ve önemi adına Sayın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman KURT, Turnuvaya gösterilen öğrenci ve öğretmen teveccühünün sevindirici olduğunu ve bu gibi etkinliklerin il genelinde yaygınlaştırılması gerektiğine değindi.

Turnuvamız bitişinde ödül töreninde değerli davetlilerimiz öğrencilere hediyelerini takdim ederek fotoğraf çekimi yapıldı. Okul müdürü Nebi SARI'ya ve emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür edildi.

Okul müdürü Nebi Sarı " Yapılan bu çalışmalarda bizlere destek veren tüm personelimize, sponsor firma ve işletmelerimize, RAM personelimize ve gönüllü olarak hakemlik görevinde bulunan rehber öğretmen/psikolojik danışmalarımıza teşekkür ederiz." diyerek programı sonlandırdı.