banner464

AK Kadınlar Salonlara Sığmadı

AK Kadınlar Çalışmalara Devam Ediyor

AK Kadınlar Salonlara Sığmadı

AK Kadınlar Çalışmalara Devam Ediyor

26 Mart 2014 Çarşamba 11:52
1201 Okunma
AK Kadınlar Salonlara Sığmadı
 Karaman AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilatı seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Sonuncusu düzenlenen bölge seçim bayanlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Kale Ongun Tesislerinde düzenlenen toplantıya AK Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul ÇALIŞKAN, Kadın kolları Başkanı, Kadın kolları yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda bayan katıldı.

Programa telefon bağlantısı ile katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanı Lütfi ELVAN kadınlara 30 Martta yapılacak olan seçimin önemini belirtti ve AK Partili kadınların gösterdiği gayretin takdire şayan olduğunu belirterek başarılar diledi.
Kadın Kolları Başkanı Emine Şimşek konuşmalarında ''değerli arkadaşlarım, Sayın Ertuğrul Çalışkan  3 yıldır Kamil başkanımızın  başkan yardımcılığını  yapmıştır. Şimdiye kadar yapılan projeler ve hizmetlere yabancı değildir, emeği geçmiştir. Bundan sonrada kaldığı yerden artan bir ivmeyle çalışmalarını sürdürecektir. Karaman'ın Ak Parti belediyeciliği ile nasıl ilerlediğini neler değiştiğini en iyi siz değerli kadınlarımız bilir. 

30 Mart seçimlerinde şunu soracaklar size; 'Türkiye'nin ve karamanın siyasi, ekonomik, istikrarı devam etsin mi? yatırımlar devam etsin mi? Türkiye ile beraber Karaman'ın da büyümesi devam etsin mi?' 'Etsin' diyorsanız bunları elbette AK Parti yapacaktır. 30 mart günü Karaman AK Parti diyecek, Karaman Ertuğrul ÇALIŞKAN diyecek.’’ Dedi.

AK Parti Karaman Belediye Başkan adayı Ertuğrul ÇALIŞKAN’IN Kadınlara yönelik projelerinden bahsetmesinin ardından program Özenir Asmacık Koyuncu'nun eşsiz müzikleriyle son buldu.

Son Güncelleme: 27.03.2014 11:55
Yorumlar