banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Çağlayan Kongre Sonrası Değerlendirmelerde Bulundu

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ve “Türkiye için güven ve istikrar” sloganıyla gerçekleşen kongreye Karaman Teşkilatları pandemi tedbirlerini sıkı bir şekilde uygulayarak tam kadro katıldı.

SİYASET 25.03.2021, 08:49
217
Çağlayan Kongre Sonrası Değerlendirmelerde Bulundu
banner762

Kongre sonrası değerlendirmelerde bulunan Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan: “Ankara’da çok coşkulu ve heyecan dolu bir kongre gerçekleştirdik. Üst Kurul Delegelerimiz, Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız ve Yönetimleri, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlikte yaklaşık 400’e yakın bir katılımla kongremize dâhil olduk. Kar kış demeden, yağmur çamur demeden Karaman’dan kalkarak 7’nci Olağan Büyük Kongremize teşrif eden tüm dava arkadaşlarıma öncelikle teşekkür ediyorum. Ankara’da yaşadığımız coşku, AK Parti’mizin milletimize hizmet yarışındaki heyecan ve kararlılığının aslında en somut göstergesi. AK Parti, 2002’den bu yana Türkiye’de yaşanan değişim ve dönüşümün simgesi haline gelmiştir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki partimiz, eğitimden sağlığa, ekonomiden dış politikaya, sanayiden çevreye kadar hemen her alanda ülkemizin seviyesini yükselterek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacak Merkez Karar ve Yönetim Kurulunda yeni görev alan hemşerimiz AK Parti 23. Dönem Muğla Milletvekili Sayın Dr. Mehmet Nil Hıdır’ı tebrik eder, yeni görevinin partimize ve kendisine hayırlı olmasını dilerim. 7’nci Olağan Büyük Kongremiz, ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

7’nci Olağan Büyük Kongre’de önemli mesajlar veren Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 2023 manifestosunu açıkladığını ifaden eden Çağlayan: “7’nci Olağan Büyük Kongremizde yeniden Genel Başkan seçilen, dünya mazlumlarının gür sesi, Büyük ve Güçlü Türkiye ideallerimizin lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, kongremizde MKYK, Merkez Disiplin Kurulu, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyeliklerine seçilen tüm dava arkadaşlarımızı da yürekten kutluyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Davamıza tutkumuz, inancımız ve milletimize olan sevdamızla, liderimizin yanında, inandığımız yolda birlik ve beraberlik içerisinde durmak yok, yola devam” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@