banner877

banner896

banner590

Son Dakika
banner722

CHP Kadın Kolları Toplantısı MYK Üyesi Cansu Bülbül'ün Katılımıyla Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları MYK Üyesi Cansu Bülbül'ün katılımıyla kadın kolları Karaman il ve ilçe örgütleri toplantısı yapıldı.

SİYASET 15.07.2021, 15:47 15.07.2021, 15:50
288
CHP Kadın Kolları Toplantısı MYK Üyesi Cansu Bülbül'ün Katılımıyla Yapıldı
banner762

CHP Karaman Kadın Kolları İl Başkanı Gülsen Kayserilioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada:

“Bu toplantının gündemi ilçe örgütlerimizin çalışmaları ve görünen eksiklerin tamamlanması kaynaşma ve dayanışmanın sağlanmasıdır. Bu nedenle yıl içerisindeki diğer faaliyetlerimize değinmek istemiyorum. Zaten çalışmalarımızı raporlar halinde Genel Merkezimize iletiyoruz. Bu dönemde pandemi nedeni ile ilimizde bazı bölgelerin karantinada oluşu ve salgının üst düzeyde seyretmesi nedeniyle ne yazık ki aktif çalışma yapılamamıştır. Buna rağmen çalışmalarımız ramazan yardımı, basın açıklamaları ve ziyaretler düzeyinde yer verilmiştir.

Kurultaydan hemen sonra Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın; Aylin Nazlıaka, Milletvekilimiz İsmail Atakan Ünver, MYK üyemiz Cansu Bülbül, Ana Kademe İl, İlçe Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte Taşeli Bölgemize bir ziyaret gerçekleştirildi. Sarıveliler ilçe esnafını ziyaret, Göktepe Kadın Kooparatif satış yeri açılışı daha sonra Esentepe mahallesinde Atatürk heykeli açılışı yapıldı. Ermenek’de 77 gündür direnişe devam eden Ermenek maden işçileri ziyaret edilerek sorunları dinlendi.

 Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın; Aylin Nazlıaka’nın en çok önem verdiği konulardan olan örgütlenme çalışmalarına ağırlık verdik. İlimizde bir önceki yıl oluşturulan Ermenek ve Sarıveliler dışındaki ilçelerde örgütlenme çalışmalarına başladık bu çerçevede belde ve ilçe ziyaretleri yapıldı, Ermenek ve Sarıveliler’deki örgütler yenilendi ve 27.11.2020 tarihinde alınan karar ile yeni yönetimler onaylandı.

Daha önce hiç kurulmamış olan Ayrancı ilçemizde temaslarda bulunduk, görüşmeler yaptık ve Ezgi Akkuş Başkanlığında yeni yönetim oluşturuldu.27.11.2020 tarihinde alınan karar ile yeni yönetim onaylandı.

28 Ocak 2021’de Kazımkarabekir İlçemize Bölge MYK üyemiz Genel Başkan Yardımcımız Sayın; Cansu Bülbülün katılımıyla gidildi. Hilal Günaydın Başkanlığında ilçe yönetim kurulu oluşturuldu.

13.03.2021 tarihinde Başyayla ilçemize gidilerek yeni kadın üyeler yapıldı. Zahide Alper Başkanlığında ilçe yönetim kurulu atandı.

Böylece İlçe örgütlenmemiz tamamlanmış oldu, Genel Başkanımız Sayın; Kemal Kılıçdaroğlu örgütlenmesini tamamlamış olan İl Başkanları ile Zoom üzerinden toplantı yaparak bizleri kutladı.

İlçeler arasında bağlantı için WhatsApp hattı oluşturuldu, pandemi nedeni ile gerçekleştiremediğimiz ilçe ziyaretlerini 13.07.2021 tarihli toplantımızda güçlendirme kararı aldık.

Ülkemizin bu günkü durumu ve her an yaklaşan seçimin ayak sesleri daha düzenli, disiplinli ve özverili çalışma ve birlik dayanışma içinde olmayı gerektirmektedir” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
açık
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@