banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

CHP Kuraklığın Etkilerini Araştırıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Tarım Komisyonu’nda görevli milletvekilleri, bugün, Konya ve Karaman’da çiftçiler ve temsilcileri ile bir araya gelerek kuraklığın yaratmış olduğu sorunları tespit edecek.

SİYASET 21.05.2021, 09:08 21.05.2021, 09:10
131
CHP Kuraklığın Etkilerini Araştırıyor
banner762

Cumhuriyet Halk Partisi Tarım Komisyonu, İç Anadolu’da yaşanan kuraklığın etkilerini ve çiftçilerin yaşadığı sorunları yerinde tespit etmek, çiftçiler ve temsilcileri ile görüşmek için Konya ve Karaman’da bir dizi ziyaret gerçekleştirecek. Kuraklığın etkilerini ve çiftçilerin yaşadığı mağduriyetleri tespit etmek adına çalışma yapacak olan CHP Tarım Komisyonu’nda; Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Adana Milletvekili Ayhan Barut ve Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver yer alıyor.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesaplarından duyuru yayınlayan Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “CHP Tarım Komisyonu olarak, İç Anadolu’da yaşanan kuraklıkla ilgili olarak 21 Mayıs Cuma günü, Ereğli, Karapınar, Karaman (Merkez), Kazımkarabekir, Konya (Merkez), Cihanbeyli ve Kulu ilçelerimizde çiftçilerimiz ile görüşüp sorunlarını tespit edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@