banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Erbay: “Gençlerin Geleceği Her Şeyden Daha Önemlidir”

İYİ Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Erbay, yazılı basın açıklamasında bulunarak, Karaman’ın gençleri için beraberlik ve beraberlik mesajı verdi. Erbay açıklamasında uyuşturucu kullanımı yaşının 12’li yaşlara kadar düştüğünü vurguladı.

SİYASET 15.02.2022, 12:04
188
Erbay: “Gençlerin Geleceği Her Şeyden Daha Önemlidir”
banner762

İYİ Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Erbay, uyuşturucu kullanımı ve bağımlılık konusu hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu. Açıklamasında, ‘Gençlerin geleceği her şeyden daha önemlidir’ diyen Erbay, uyuşturucu kullanımında yaş sınırının 12’lere kadar düştüğünü ifade etti.

Gençler için birlik ve beraberlik mesajı veren Erbay, şunları kaydetti:

“Ülkemizin, Karaman’ın gençleri siyasetten ve her şeyden daha önemlidir. Günümüz şartlarında uyuşturucu kullanımı ve bağımlılık yaşı iyice düşmüş durumdadır. Yaptığımız görüşmeler ve araştırmalar sonucunda bu yaş sınırı neredeyse 12’li yaşlara kadar düşmüş görünüyor. Bu vahim tablodan dolayı bütün sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve resmi kurumlarla fikir birliği yapmak istiyoruz. Karaman’ın gençlerini, çocuklarını siyasetin üstünde tutup görüşmek isteyen gençlerimiz için fikirleri olan herkesi davet ediyoruz.

Konu başlığımız Karaman gençliği, çocuklarımız olunca herhangi bir kurum, farklı siyasi görüşlerle aramızda hiçbir kırmızıçizgimiz yoktur ve olmayacaktır. Bunun içindir ki hep birlikte el ele verip,  çok önemli bu konu ile mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@