banner464

FIRAT ÇAKIROĞLU’NA SON VEDA

“Çözüm” adı verilen ihanet süreci bu defa Ege Üniversitesi’nde etkisini gösterdi.

FIRAT ÇAKIROĞLU’NA SON VEDA

“Çözüm” adı verilen ihanet süreci bu defa Ege Üniversitesi’nde etkisini gösterdi.

21 Şubat 2015 Cumartesi 15:39
809 Okunma
FIRAT ÇAKIROĞLU’NA SON VEDA
 Karaman Ülkü Ocaklarından gelen Bildirime göre ”Üniversite kampüslerini terör örgütü kamplarına çeviren eli kanlı teröristler söz konusu üniversiteyi adeta saldırı üssü olarak kullanmaya başlamışlardır. Üç günden beri kampüste kargaşa çıkartan kanı bozuk hainler bugün, Ülkücü öğrencilere saldırarak Fırat Çakıroğlu isimli genci bıçaklı saldırıyla yaralamışlardır.

Uğradığı bıçaklı saldırı sonucunda yaralanan Ülküdaşımız, bölücü canavarların olay yerine gelen ambulansı engellemesi sonucu şehit düşmüştür.

Çözüm adı altında başlatılan yıkım süreci emarelerini göstermeye devam etmektedir. Şımartılan, her türlü küstahlığına göz yumulan bölücü terör örgütü şehirlerde, sokaklarda ve okullarda kin kusmayı sürdürmektedir.

“Analar ağlamasın” sloganıyla başlatılan bu süreç çözümün değil yalnızca çözülmenin başlangıcı olmuştur.

Bu süreçten bölücüler daima kârlı çıkmış, imtiyazlar koparmış ve başta İmralı’daki bebek katili olmak üzere teröristler adeta masumlaştırılmıştır.

Hukuk çiğnenmiş, adalet sarsılmıştır.

Bu taviz sürecinden yüz bulan şeref yoksunu bölücüler, Milliyetçi-Ülkücü gençleri hedef almaktadırlar.

Sizler saraylarınızda otururken yaptığınız açılımın ceremesini Türk Milleti ve ülkücüler çekmektedir.

Süleyman Özmen Ağabey’e benzer bir şekilde Hakk’a yürüyen kardeşimizin, anısı tıpkı diğer şehitlerimizinki gibi sonsuza dek yaşatılacak ve acısı her daim yüreklerimizde olacaktır.

Ülkücüler için bıçak kemiğe dayanmış, içimizin kanlarını akıttığımız bardak ise taşmıştır. Bu kahpeliği asla unutmayacağız.

Kimse sabırlı oluşumuzu uysal olduğumuz şeklinde yorumlamamalıdır.

Şu asla unutulmamalıdır ki: Ülkenin bekası ve selameti için sabır ve sükutu şiar edinen Ülkücüler, fırtına öncesi sessizliği de daima içlerinde barındırmaktadırlar!

Can verdiğimiz gibi canımızı korumasını da elbette biliriz!

Terör örgütü uzantılarına sözde mahkeme kuracak kadar yüz veren, kampüslerin terör kampı haline getirilmesine izin verenler, ilelebet terör örgütü ile aynı damgayı taşıyacak ve Türk Milleti’nin öfkesinden kurtulamayacaklardır.

İktidardan aldığı tavizler ile Ülküdaşlarımıza saldırma cüretini gösteren hainler, Türk Milliyetçileri’nin tavizsiz duruşu karşısında şüphesiz hüsrana uğrayacaklardır.

Ülkücü Hareket dün nasıl küresel güçlerin sömürü düzenine izin vermediyse, bugünde bu güçlerin taşeronluğunu yapan terör örgütünün ve mevcut iktidarın bölme projelerine geçit vermeyecektir.

Türk Milleti bu elim hadisenin acısını içine atmayacak, hesabını eli kanlı canilerden ve ihanet ortaklarından mutlaka soracaktır.

Tarihi şehitlerle dolu ve şanlı bir geçmişe sahip olan Ülkücü Hareket, safları daha da sıklaştırarak kutlu yürüyüşüne devam edecektir.

Şehadet şerbetini içerek şehitler kervanına katılan yiğit Ülküdaşımız Fırat Çakıroğlu kardeşimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine ve camiamıza sabırlar diliyoruz.
Yüce Allah’tan Aziz Şehidimiz Fırat kardeşimiz gibi bizlere de, bayrak uğruna kan, vatan için can vererek şehitlik makamına eriştirmesini niyaz ediyoruz.

Bir ölüp, bin dirileceğiz, Bir gidip, bin geleceğiz!

Bu vesile ile 23/02/2015 Pazartesi  günü ikindi namazına müteakibenAktekke kent meydanında gıyabi cenaze namazı kılınıp, oradan şehir mezarlığında bulunan Şehitliğe kadar yürüyüş yapılıp orada basın açıklaması ve Kuranı Kerim tilaveti yapılacaktır." denildi.

Son Güncelleme: 21.02.2015 15:40
Yorumlar