banner464

KILBASAN BİZİMMUSTAFA’YI BAĞRINA BASTI‏

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Cumhuriyet Halk Partisi esnaf, kurum,mahalle ve köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

KILBASAN BİZİMMUSTAFA’YI BAĞRINA BASTI‏

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Cumhuriyet Halk Partisi esnaf, kurum,mahalle ve köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

02 Haziran 2015 Salı 14:06
1084 Okunma
KILBASAN BİZİMMUSTAFA’YI BAĞRINA BASTI‏
En az bir milletvekili hedefi ile yola çıkan parti pazartesi günü sabah kurum ve esnaf, ikindi mahalle çalışmasını tamamladıktan sonra akşam Kılbasan köyünü ziyaret ettiler. Milletvekili Adayı Mustafa Cem Kağnıcı, PM üyesi Ahmet Ertuğrul, il Başkanı Av.İsmail Arakan Ünver , yöneticiler ve önceki dönem il başkanları Alaaddin Işık, Şahin Yıldız, Yaşar Evcen, Zeki Gülseven, Osman Nuri Koçak, Yüksel Atik ve Gençlik kolları ile Kılbasan halkı ile buluştular. Eski il başkanlarının tam kadro olarak bizimmustafa ya destek vermeleri ve vatandaşın yoğun ilgisi dikkat çekti.

Mustafa Cem Kağnıcı; " Defalarca geldim Kılbasan'a, belediyesi varken de geldim bugün de buradayım, yarın tekrar geleceğim belde olmayı hak eden belediyeciliğe alışmış Kılbasan bugün köy, içim sızlıyor.Buradan kapanan belediyelere sesleniyorum CHP iktidarında referandum ile eğer siz isterseniz yeniden hizmet ayağınıza gelecek, CHP sizi sırtında kambur olarak değil başında taç olarak görüyor. Kalabalık şekilde bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ederim, Genel Sekreter Yrd. Ahmet Ertuğrul 3 dönem belediye başkanlığı yaptı burada, bende kendimi buranın evladı olarak görüyorum, sizlerin sorunlarınızı biliyorum, çözümü de ben üretirim seçim bildirgemizde bütün sorunlara çözüm projemiz var sizleri en çok tarım projelerimiz ilgilendiriyor, mazot 1,50 TL dışında tarım işçilerinin, çiftçimizin SGK primlerini 30 yaşına kadar devlet ödeyecek sizlerden sadece 4 yıl istiyorum, eğer yapamazsak bir daha bizi meclise göndermeyin ben sizin bir evladınızım evim burada kalacak dükkanımı Ankara ya taşımayacağım, meclis çalışmaları dışında Kılbasan da Karaman da olacağım söz veriyorum. " dedi.

Son Güncelleme: 04.06.2015 00:51
Yorumlar