banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Kılıçdaroğlu, Karamanlı Gence Rozet Taktı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, içlerinde Karamanlı bir gencinde bulunduğu 9 genç üyeye rozet taktı.

SİYASET 10.09.2022, 14:17 10.09.2022, 14:21
539
Kılıçdaroğlu, Karamanlı Gence Rozet Taktı
banner762

Cumhuriyet Halk Partisinin 99. Kuruluş yıl dönümünde, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde, ülkemizin farklı illerinden 2004 doğumlu 99 genç parti üyesi önce Anıtkabir'de Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıktı.
Sonrasında Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Kılıçdaroğlu genç üyelere rozetlerini takdim etti. Günün anlam ve önemi doğrultusunda 9 genç üye arasında Karaman'dan da Ali Hıdır Yıldız'a Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu rozetini takdim etti.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan CHP Genlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ; “Kurtuluşun ve kuruluşun partisi 99 yaşında, savaş meydanlarında kurulmuş olan Cumhuriyet Halk Partisi 99. Kuruluş Yıl Dönümünde yine gençlerin umut kaynağıdır. Bugün bu tarihi mirası coşkuyla kutlamak ve Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılını hep birlikte inşa etme kararlılığımızı bir kez daha güçlü bir sesle söylüyoruz. Bu mirasa sahip çıkan gençler olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Toplumsal barışın hakim olduğu, gençlerin gelecek kaygısının olmadığı, liyakatın esas olduğu, hukukun işlediği, demokratik bir Türkiye'yi yeniden bizler inşa edeceğiz. Bu doğrultuda mücadele etmek için tüm gençleri davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 27 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@