banner464

Öyle Bir Lider Düşünün ki Devletin Ve Milletin Bekası İçin Bedel Ödesin

Şahin; Erbakan Hocanın 3.Vefat Yıldönümünde Saadet Partisine Engelleme Ve Perdeleme Yapılıyor

Öyle Bir Lider Düşünün ki Devletin Ve Milletin Bekası İçin Bedel Ödesin

Şahin; Erbakan Hocanın 3.Vefat Yıldönümünde Saadet Partisine Engelleme Ve Perdeleme Yapılıyor

27 Şubat 2014 Perşembe 17:59
1561 Okunma
Öyle Bir Lider Düşünün ki Devletin Ve Milletin Bekası İçin Bedel Ödesin
 Şahin; “Öyle bir lider düşünün ki; Devletin ve Milletin bekası için bedel ödesin”.
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin; Merhum Erbakan’ın 3. vefat yıldönümünde; Erbakan’ın adres gösterdiği Saadet Partisine engellemeler ve perdelemeler yapıldığını söyledi.

Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin, yaptığı açıklamada; “Erbakan Hocamızın vefat yıldönümünün 3. Yılı 27 Şubat 2014; Seçim ziyaretlerimizde Hocamızı anlayan ve takdir edenlerle karşılaşıyoruz. “Hoca ne büyük Adammışta biz onu anlamamışız” deniliyor. Yüce bir dağın büyüklüğü ve heybeti ondan uzaklaştıkça anlaşılır.

Öyle bir lider düşünün ki; yakın zamana kadar 28 Şubat kararlarına imza at-ma-dı-ğı iftirası açığa çıksın ve insanlar onu takdir etsinler.

Öyle bir lider düşünün ki; hayattayken yanlışlar içerisinde ki hükümeti uyarsın, uyarısı hoşuna gitmeyenler tarafından ağır bir dille eleştirilsin. Uyguladıkları politikalar halkın zararına olduğu için umduğunu bulamayanlar, 54. Erbakan Hükümet dönemindeki Refahı hatırlayarak Saadet Partisine gidilmemesi için vaktiyle eleştirdikleri Merhum Hocamızın yolundaymış gibi kendilerini göstermek zorunda kalmış olsunlar.

Öyle bir lider düşünün ki; şimdi olduğu gibi İnsanlar kredi borcunu düşünmesin, O Başbakanken ceplerinin para gördüğü için onu hayırla yâd etsin.

Öyle bir lider düşünün ki; Kendisi ve çocuklarının bekası için değil Devletin ve Milletin bekası için bedel ödesin.

Bir takım dış mihrakların istediği politikalar uygulanarak insanlarımızın derdine dert katılıyor ve çare olunmuyor. Millet çare arıyor. Bunun içinde Saadet Partisine gün geçtikçe katılımlar oluyor. Bunu önlemek, bizi yok saymak ve küçük gösterme taktikleri gün geçtikçe kendi erimelerine neden oluyor.

O zaman kısaca Merhum Erbakan Hocamızın şu sözünü hatırlatmakta fayda görüyoruz; “Bizi mağmaya tıksalar, üzerimize betonda dökseler, lav olur fışkırır, Yeni Bir Dünyayı kurarız”” ifadesinde bulundu.
Son Güncelleme: 28.02.2014 10:37
Yorumlar