banner464

RECEP ŞEKER; “ESNAFA SAHİP ÇIKMAK HALKA SAHİP ÇIKMAKTIR”

AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dr. Recep Şeker Karaman'ı adım adım gezerek vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alıyor.

RECEP ŞEKER; “ESNAFA SAHİP ÇIKMAK HALKA SAHİP ÇIKMAKTIR”

AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dr. Recep Şeker Karaman'ı adım adım gezerek vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alıyor.

01 Haziran 2015 Pazartesi 09:50
1006 Okunma
RECEP ŞEKER; “ESNAFA SAHİP ÇIKMAK HALKA SAHİP ÇIKMAKTIR”
AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker, ziyaretlerine devam ediyor. Dr. Şeker ilk olarak KAİMDER'in mezunlar buluşmasına katıldı. Ardından İstasyon Park isimli iş yerinin açılışını gerçekleştirdi. Recep Şeker, 30 metrelik yolda ki esnafları, Sekiçeşme mahallesinde bulunan esnafları ve Külahçılar Helvacılar sokağında bulunan esnafları ziyaret etti. AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker Hatuniye Medresesinde bulunan ebru sanatını sergisinin açılışını yaparak sergiyi gezdi. Şeker ziyaretleri parti binasında yapılan sandık kurulu toplantısı ile sonlandırdı. Ziyaretlere AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Parti İl Yönetimi Üyeleri ve partililerde katıldı. Recep Şeker ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek not aldı.

 “ESNAFA SAHİP ÇIKMAK HALKA SAHİP ÇIKMAKTIR”

Esnaf ziyaretlerde konuşan AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker ''Esnafımıza sahip çıkmak aslında halkımıza sahip çıkmaktır. Biz yıllardır esnafımızın derdini sorununu birlikte yaşadık ve çözümü konusunda tüm imkânlarımızı kullanarak çalıştık. Bugün geldiğimiz noktaya esnafımız sayesinde geldik, esnafımızla birlikte Karaman’ın gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Biz seçimler sırasında görünüp seçimden sonra kaybolan siyasetçilerden değiliz. Siyaseti esnafımıza, halkımıza ve şehrimize hizmet aracı olarak görüyorum. Daha iyi hizmet edebilmek için siyasete atıldım. Emeği ile geçinen, beni benimseyen, vefa gösteren, sahip çıkan, esnafımızın sorunlarının çözümü için emek harcamak en büyük onurumdur” dedi.

''BİZLER GÖNÜLLERE KÖPRÜ YAPMAK İÇİN BURADAYIZ''

Karaman'a her alanda daha iyi hizmet verebilmek için AK Parti’nin bütün teşkilatları olarak, geçmişte olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de gece gündüz çalışacaklarını vurgulayan AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker; “Sizlere yapacağımız altyapı ve üst yapı projeleri gibi işler zaten bizim görevlerimiz. Bizler gönüllere köprü yapmak için buradayız, bizler yatırımların yanında aşk için, muhabbet için, halkımızla yürüyüp çay içmek için buradayız. Bu kapsamda esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyor, onların sorunlarını dinliyoruz. Esnaflarımızın bizlere ve partimize gösterdiği teveccüh bizleri onurlandırdı. Esnafımızın bu yoğun ilgi ve alakası 7 Haziran’da sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup taşıracak. İstikrarın sürmesi, Türkiye’nin ve Karaman’ın büyümesi ve daha da gelişmesi için vazgeçilmez önem taşımaktadır. Biz halkımızın bu noktada AK Parti’ye gereken desteği vereceğine inanıyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımıza bizlere verdikleri desteklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker, esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.

Son Güncelleme: 02.06.2015 12:34
Yorumlar