banner464

SAADET PARTİSİ ADAYLARINI AÇIKLADI

Saadet Partisi Karaman Milletvekili 1. sıra adayı Ali Çiftçi, 2. sıra adayı Hüseyin Çoban oldu.

SAADET PARTİSİ ADAYLARINI AÇIKLADI

Saadet Partisi Karaman Milletvekili 1. sıra adayı Ali Çiftçi, 2. sıra adayı Hüseyin Çoban oldu.

13 Nisan 2015 Pazartesi 15:37
2313 Okunma
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI AÇIKLADI
İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı açıklamada “Toprak Mahsulleri Ofisi emekli müdürlerinden Ali Çiftçi ağabeyimiz, soy ismiyle müsemma şekilde TMO daki kazandığı tecrübeyi çiftçilere ve üreticilere yansıtabilecek kapasitede olduğu için 1. sıra adayımızdır” dedi.
Şahin; “Karaman’ın tanınmış şahsiyetlerinden, Hak ve Adalet ölçüsünde hareket eden, samimiyetiyle birçok kişinin dostluğunu kazanan PTT den emekli Hüseyin Çoban ağabeyimiz, 2. sıra adayımızdır” dedi. 
Saadet Partisi Karaman Milletvekili adayı Ali Çiftçi; “Merhum Erbakan Hocamızın Efsane Başbakan olduğu 54. hükümette TMO Müdürüydüm. Rekorlar düzeyinde alımlar yapıyorduk.
O zamanlar, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun 54. Hükümete verdiği destekle üreticilerimizin, çiftçilerimizin yüzü gülüyordu. Şimdi ise Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifakıyla milletimizin yüzünü güldürmeye geliyoruz” dedi. 
S.P. Milletvekili adayı Hüseyin Çoban; “Meclis’te milletin hakkıyla temsil edilebilmesi, algıların değil hakikatlerin konuşulması, çalışanın alınteri ve emeklinin emeği gibi... Sayılabilecek birçok nedenlerden ötürü, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi arasında Milli İttifak kurulmuştur. 
Milletimiz mevcut gidişattan memnun değildir. Arayış içerisindedir. Geçmişte olduğu gibi Milli İttifakla sorunları çözmeye geliyoruz” dediSon Güncelleme: 13.04.2015 15:38
Yorumlar